Odpowiedzi

2010-04-02T13:34:05+02:00
Myślę że zawodem przyszłości jest informatyk. Komputery ogrywają coraz większą rolę w naszym życiu, są coraz nowocześniejsze. Potrzebne są osoby znające się na nowych technologiach właśnie takich jak komputer. Praca informatyka jest bardzo dobrą pracą, ponieważ: jest dobrze płatna, możesz rozwijać swój umysł dzięki komputerowi itp. To zawód przyszłości, ponieważ komputery rozwijają się i będą coraz nowsze, komputery będą powoli zastępować nawet nas, ale potrzebne są osoby aby tym się zająć , właśnie informatycy, komputerowcy. W życiu z takim zawodem będzie dużo prościej ze wszystkim.
1 1 1
2010-04-02T13:35:04+02:00
Moim zdaniem takim zawodem moze byc lekarz ,poniewaz jest bardzo wielkie za potrzebowanie na lekarzy moze nie sa to zarobki jakies wielkie ale daje nam wiele mozliwosci mozemy czuc sie potrzebni mozemy wiele zdzialac.pomagac ludzia chorym cierpiacym.mozemy wyjezdzac na rozne misje i zdobywac nowe doswiadczenia .ten zawod daje nam bardzo duzo pociechy gdyz czujemy sie potrzebni i dzieki nam ktos nadal moze zyc cieszyc sie ze swiata ..a po drugie to mozemy po sobie zostawic dobry slad..
2010-04-02T13:56:16+02:00

"Zawody z przyszłością"

Zawód z przyszłością to naukowiec, odkrywca lub pracownik NASA. Ten kto odkrywa coś nowego dąży za przyszłością. Chciałbym, aby naukowcy odkryli taką planetę, na którą polecieliby lepsi ludzie, a tacy jak Adolf Hitler nie mieliby na nią wstępu. Nie byłoby tam nowoczesnej technologii. Dlatego ten kto coś chce odkryć, jego zawód jest godny pochwały.
Pracownik NASA umożliwi nam podróże w kosmos, ponieważ może kiedyś odkryje sposób szybszego przemieszczania się we wszechświecie.

SERDECZNIE POZDRAWIAM