Napisz List do kolegi/koleżanki zachęcając go do zapisania się do klubu sportowego i uprawiania dowolnej dyscypliny Zimowej , uzasadnij dlaczego warto uprawiać sport. Zastosuj poprawną formę listu.
1. Zachowanie Formy Listu,
2. Pisanie Na Temat,
3. Wypowiedz Zachęcająca,
4. Wyrażenie Własnych Opinii i Argumentów,
5. Poprawna Kompozycja,
6. Poprawność Językowa,
7. Układ Graficzny,

3

Odpowiedzi

2010-04-02T13:40:10+02:00
Perzanowo, 02.04.2010r.
Droga Kasiu!
Na wstępie mego listu chciałabym Cie serdecznie pozdrowić.
Jak wiesz uczęszczam do klubu sportowego ,,magnolia". Bardzo bym chciała abyś i ty zaczęła uprawiać dowolnę dyscyplinę zimową. Wiem że już mamy wiosnę, ale dyscypliny sportowe można uprawiać W KAŻDĄ PORĘ ROKU! Chcesz być zdrowa? Jeżeli tak to powinnaś uprawiać sport. Ja wiem, że początki są trudne, ale nie ma się czego bać. Do odważnych świat należy!.! Twoja kondycja się poprawi, a nawet będziesz mogła trochę schudnąć. Może masz w sobie ukryty talent do sportów zimowych? Dlatego właśnie powinnaś spróbować.
Mam nadzieję, że POMYŚLISZ nad tym. Pozdrawiam.
Ania
32 3 32
2010-04-02T13:42:15+02:00
Warszawa, dnia 2.04.10

Szanowny kolego!

Cześć! Chciałbym zachęcić Cię do zapisania się do klubu sportowego. Dzięki takiemu klubowi poprawisz swoją kondycję, będziesz silniejszy. Nawet dziewczyny bedą na Ciebie leciały jak zobaczą Twoje mięśnie ;) Sam zapisałem się do takiego klubu i nie narzekam - jest super !
Chciałbym Cię również zachęcić abyś zaczął grać w hokeja! Super gra! Stajesz się wysportowany, poprawiasz swoją równowagę, bo jezdzenie na lyzwach nie jest latwe, ale za to sprawia wielką radość :) Również gram w hokeja i jestem naprawdę zadowolony. Mam super kolegów fajnego trenera. Mam nadzieję że posłuchasz moich rad:)
Pozdrawiam Tomek

dasz naj? pliss :))
33 4 33
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T13:47:22+02:00
Grójec dn 14 09 2010
Droga Aniu!
Na wstępie mojego listu pozdrawiam cię serdecznie. Mam zamiar zachęcić cię do uprawiania sportów zimowych.
Wiem, że nie jesteś zwolenniczką ruchu, ale uwierz mi. sport to zdrowie. Powinnaś zapisać sie do klubu i wybrać dowolną dyscypliną. Jest ich całe mnóstwo. Uprawianie sportów jest bardzo ważne. Ruch na świeżym powietrzu dotlenia płuca, poprawia sprawność fizyczną i zaostrza apetyt. Każdy sport jest bardzo pożyteczny, ale też wiąże się z zagrożeniem. Trzeba więc być bardzo ostrożny i przestrzegać zasad.
Sport jest świetny musisz tego spróbować.
22 3 22
co
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa