Poprawisz błędy, zdania ? Poprawisz błędy, możesz coś dopisać ;] Mam napisać dziennik i on powinien być robiony we wtorek ;]] Charakterystyczne cechy dziennika można poszukać w necie ;| to jest ten tekst:
Wtorek, 30.03.2010
Dzisiaj było odwrotnie niż w poniedziałek to znaczy w szkole bardziej ciekawie niż w domu. Wszystko zaczęło się, gdy przyszłam do szkoły. W szatni było głośno o tym że z klasy do której chodzę, pewne osoby poszyły na wagary. Potem rozmowy te się zakończyły, dopóki nie usłyszano, że ich złapano. Po lekcjach w domu nic ciekawego się nie działo, dopiero wieczorem wyrwałam się na spacerek z Anią i kolegą Marcinem. Wróciłam do domu dość późno.
(i prosze o propozycje do zakończenia)

Cechy dziennika:
- dzienny zapis wydarzeń
- chronologia
- narracja 1 os.
- brak wniosków dotyczących opisywanych spraw
- zapis spostrzeżeń i uczuć

2

Odpowiedzi

2010-04-02T14:51:20+02:00
Możesz napisać że przyszłaś do domu i nikogo nie było więc poszłaś się umyć potem oglądałaś telewizje i poszłaś spać
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T14:57:16+02:00
Dzisiaj było odwrotnie niż w poniedziałek, to znaczy w szkole bardziej ciekawie niż w domu. Wszystko zaczęło się, gdy przyszłam do szkoły. W szatni było głośno, o tym że z mojej klasy niektórzy wybierają się na wagary. Potem rozmowy te się zakończyły, dopóki nie usłyszano, że ich złapano. Kiedy wróciłam po szkole do domu nie wydarzyło sie nic nadzwyczajnego. Dopiero, kiedy wieczorem wyrwałam się na spacerek z Anią i kolegą Marcinem zauważyłam, że jakoś dziwnie ze mną rozmawiają. Poczułam się jak ktoś obcy, niepotrzebny. Do domu wróciłam dość późno, nie miałam ochoty zjeść kolacji, marzyłam o tym żeby jak najszybciej pójść i w spokoju położyć się do łóżka. Ten dzień uważam jako najgorszy w moim życiu.