Mam prośbę o przetłumaczenie tekstu na język polski:In der woche habe ich nicht besonders viel Zeit fur meine Hobbys. Aber man kann doch nicht die ganze Zeit lernen.Ich bin eine gute Sportlerin.Ich bin eine gute Sportlerin.ich spiele Tischtennis.Weil es in unserer Schule ein Tischtennisteam gibt nehme ich aktiv an der Sportgameinschaft teil.Nach der Schule besuche ich sehr gern Fremdsprachenkurse.Ich lerne Deutch und Englisch.Mir macht es SpaB wenn ich die Satellitenprogramme ansehe und dabei immer mehr verstehen kann.

3

Odpowiedzi

2009-11-01T20:37:42+01:00

W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na moje hobby. Ale nie można nie lernen.Ich cały czas jestem dobrej Sportlerin.Ich dobre Sportlerin.ich jestem Tischtennis.Weil odgrywa w naszej szkole drużyna tenisa stołowego tam, wezmę aktywny udział w teil.Nach Sportgameinschaft szkole jestem bardzo zadowolony z udziału w kursach językowych . uczę niemieckiego i czyni Englisch.Mir SPAB kiedy patrzę na programami satelitarnymi, a tym samym do zrozumienia więcej i więcej.
2009-11-01T20:39:20+01:00
W tym tygodniu nie mam za bardzo czasu na moje hobby. Ale nie można przecież cały czas ię uczyć. Jestem dobrym sportowcem. Gram w tenis stołowy. W naszej szkole istnieje drużyna tenisa stołowego, więc biorę aktywnie udział w tej dyscyplinie sportowej. Po szkole chętnie chodzę na kursy języków obcych. Uczę się niemieckiego i angielkiego. Podoba mi się to, że gdy oglądam programy przez satelitę coraz więcej z nich rozumiem.
2009-11-01T20:43:36+01:00
W ciągu tygodnie nie mam zbytnio dużo czasu na moje hobby.Ale nie można cały czas się uczyć.Jestem dobrą sportsmenką.Jestem dobrą sportsmenką.Gram w tenisa stołowego.Ponieważ w naszej szkole jest grupa która gra w tenisa stołowego,biorę aktywnie udział w w tej grupie.Po szkoleodwiedzam z przyjemnością obcojęzyczne kursy.Ucze sie niemieckiego i angielskiego.Sprawia mi przyjemność oglądanie programów satelitarnych i przy tym coraz więcej mogę zrozumiec.