Odpowiedzi

2010-04-02T22:03:14+02:00

#

Ta przepiękna aktorka urodziła się 21 lutego 1987 r. w Jacksonville (USA). Dorastała wraz z bratem Joe i z wciąż kochającymi się rodzicami - Joe i Michele. Mając 17 lat przeprowadziła się do Kaliforni, mając nadzieję, na spełnienie swych marzeń o aktorstwie.

Na początku kariery Greene była modelką m. in dla takich marek jak Feng Junk czy Stop Staring!. Pierwszą swoją rolę zagrała w filmie "Hame of the brave". Potem znalazła się w obsadzie "Króla Kalifornii". W końcu Ashley dostała rolę Renaty w telenoweli "Desire: Tabel for three". Aktorka była zadowolona z tego nowego doświadczenia, jednak serial został zdjęty z anteny już po pierwszym sezonie.
W 2008 roku Greene wybrana została do roli Alice Cullen w ekranizacji bestsellerowej powieść "Twilight". Film z pewnością otworzy aktorce drzwi do wielkiej popularności i kariery.
Love
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T22:03:47+02:00
#

Ashley Michele Greene urodziła się 21 lutego 1987 roku w Jacksonville na Florydzie. Jest amerykańską aktorką i modelką. Jej rodzicami są Joe i Michele Greene. Dorastała w Middleburg i w Jacksonville, chodziła do University Christian School przed przeniesieniem się do Wolfson High School kiedy była w dziesiątej klasie. Ashley ma starszego brata Joe, który dalej mieszka w Jacksonville z rodzicami. Greene początkowo planowała zostać modelką, ale powiedziano jej, że jest za niska, żeby pokazywać się na wybiegach i powinna raczej skupić się na występowaniu w reklamach. Po uczęszczaniu na lekcje aktorstwa i grania w reklamach zakochała się w aktorstwie i uświadomiła sobie, że to właśnie jej przeznaczenie. Ashley szybko, bo już w wieku siedemnastu lat skończyła liceum i przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować swoją karierę aktorską. Pojawiała się gościnnie w wielu programach telewizyjnych, takich jak Punk'd i Crossing Jordan, ale również chociażby w reklamie iPoda. Wielki zwrot w jej karierze nastąpił w roku 2008, kiedy to zagrała Alice Cullen w filmie "Zmierzch", opartym na bestsellerowej powieści Stephenie Meyer.

Myślę, że coś więcej się z tego o niej dowiesz! Pozdrawiam!:)
1 5 1
2010-04-02T22:06:51+02:00
WYWIAD Z LISTOPADA 2008R.
* To nie jest zwyczajny film o wampirach. To historia miłosna i jest też blisko związana ze sobą rodzina. Czy to do Ciebie przemówiło?
* -Tak,właśnie to. Jasne, kochasz się w Edwardzie, idealnym facecie, który nie istnieje, wykluczając książkę oraz film. To naprawdę ciekawa opowieść.To są kochające wampiry, te, które są odrażającymi kreaturami z kłami w większości filmów, które oglądasz. My byliśmy rodzajem jakby pięknych stworzeń bez kłów, wniosło to więcej realizmu do filmu. Dlatego Peter[Facinelli] powiedział, że to dobrze, bo możemy pokazać ludzką część wampirów która nigdy nie występowała w filmach.
* Fani „Zmierzchu” uwielbiają Alice. Jest ona ulubioną postacią większości. Więc, czy odczuwasz jakiś dodatkowy ciężar na swoich barkach?
* -Teraz ciężar spadł, Stephanie Meyer i każdy kto widział film jest szczęśliwy z tego powodu. To coś w rodzaju przejażdżki.Występuje fala wielkiego pobudzenia, ekscytacja. Widzą to wszyscy moi znajomi, cały świat, wszyscy fani „Zmierzchu” Lecz tak naprawdę, są dwie strony. Miłe było to, że Alice jest lubiana i ludzie pokochali jej charakter. Otrzymałam pozytywną odpowiedź zanim zagrałam Alice, i większość ludzi nie było z tego powodu wesołych. I po transformacji ich reakcja była pozytywna, choć wcześniej to było coś w rodzaju: „Ci ludzie Cię nie trawią”. Wiesz, na końcu to było w porządku. Ach, i jeszcze nadzieje…. „ wiesz, ludzie uwielbiają Alice i chcę się upewnić,że dalej będą ją wielbić gdy ją przedstawisz”
* Grając bohaterkę, która potrafi przepowiadać przyszłość nie musiałaś psychologicznie tego przedstawić. Jak wgłębiłaś się w ten aspekt postaci?
* -Zawile tworzyłam tę scenę w swoim umyśle. Musisz naprawdę umysłowo i emocjonalnie to ujrzeć. I tak zrobiłam. Wcześniej każdy pytał mnie, jak przedstawię to i odpowiadałam „naprawdę nie wiem,co oni postanowią”. Było parę scen gdzie chcieliśmy dodać parę rzeczy i następne parę, gdzie było coś jak puste spojrzenia. Nie widziałam tego jeszcze, lecz wierzę, że dzięki moim oczom sportretowałam to.
* Dlaczego jeszcze nie zobaczyłaś filmu?
* -Pracowałam i naprawdę na tę pracę narzekałam. Naprawdę chcę to zobaczyć! każdy o tym gada, lecz nie zobaczę tego aż do premiery. Ale to wspaniałe, bo wezmę moją mamę, tatę oraz brata i zobaczę to wraz z nimi, będzie zabawnie.
* Czy przeczytali książki tak jak Ty? Wiedzą co w ogóle robisz?
* -Mój brat zaczął czytać pierwszą część. Kupił T-shirt „Zmierzch” który sądzę, że jest rozkoszny. Mój brat jest starszy niż ja, lecz jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, jesteśmy rok z dala od siebie.Musimy porozmawiać sporo o teraźniejszości. On interesuje się grą aktorską i to cudownie widzieć swoją młodszą siostrzyczkę przechodzącą przez to, co akurat przechodzę.
* Przez co przechodzisz? Jak sobie radzisz z tłumami fanów? Jak to na Ciebie wpływa?
* -Wiesz, jestem w siódmym niebie.
* Nie jest to zbyt przytłaczające?
* -Wróciłam z pracy, byłam w Lousianie, akurat zawitałam do domu. Nie miałam tych wszystkich billboard’ów przed sobą, lecz jednak ciągle je widziałam.Powiedziałam „to jest realne”. To się dzieje naprawdę i chcesz tego, to jest to, do czego dążysz. I mam fanów którzy mnie uwielbiają i jest to wspaniałe uczucie. Jest cudownie. Jestem z tego powodu szczęśliwa. To było wycieńczające nerwowo, gdziekolwiek byłam chciałam mieć pewność że lubią mnie i że ich nie zawiodłam, ale jestem pewna że polubią ten film. Rozmawiałyśmy z Stephanie dziś i powiedziała, że była wraz z przyjaciółmi i wyrażali się dobrze o mnie. To jest coś jak rodzaj fali euforii. Wiesz, ostatniego wieczora mieliśmy MTV puściło spoiler. Było wiele fanów i mogłam spotkać oraz porozmawiać z tymi ludźmi, tak zafascynowanymi filmem. To było coś fajnego.
* Wiele fanów zna każdą, pojedynczą linijkę tekstu ze „Zmierzchu”.
* -Tak, to niesamowite. Dla kogoś, kto jest czymś tak zafascynowany, tak zafascynowany twoją postacią, to cudowne.
* Była książka, bądź też film czy cokolwiek czym byłaś tak zainteresowana, jak niektóre dzieciaki mają ze „Zmierzchem”?
* -Nie. To jest jak The Beatles. Ale ja nie byłam…
* Byłaś na to za młoda
* -Jestem za młoda na The Beatles, moja mama słucha takich rzeczy. Wiesz, jak np.Elvis Presley. Sądzę, że jestem za stara na Harry’ego Potter’a. Za to bardzo kochałam Hanson’a.
* Rozmawiając o Twojej karierze- czy Twilight był ‘wyrzutnią’ w inne projekty?
* -Tak,otworzyły się przede mną drzwi. Po "Twilight" kręciłam w Kanadzie "Summer'sBlood", jestem w środku kręcenia „Skateland”, którego akcja rozpoczyna się w latach osiemdziesiątych. Włosy i makijaż w stylu Farrah Fawcett. Wysłałam swoje zdjęcie mojej mamie. Szum wokół pomaga,lecz wiesz, ludzie są bardzo pewni, gdy cię wynajmą, sadzę że jestem bardziej pewna siebie, a to pomaga. Generalnie, producenci i reżyserzy chcą z tobą współpracować bo jesteś częścią czegoś, co przewidziane jest jako wielka rzecz.
* Olbrzymia
* -[śmiech] Nie chciałam tego mówić, ale wyjąłeś mi to z ust. Oni chcą takich ludzi. Chcą nas i to jest bardzo, bardzo pomocne.
* Teraz możesz być wybredna odnośnie tego, czego chcesz, prawda?
* -Zadawałam sobie pytanie: „co będzie, gdy nie przyjmę tej roli?”, „co, jeżeli nie będę grać?”. Odrzuciłam te myśli. Chcę grać role które do mnie przemówią i wpłyną, może też na innych ludzi. Tak jak Charlize Theronczy Johnny Deep.
1 5 1