Odpowiedzi

2009-11-01T20:47:10+01:00
Każdy ma prawo do wyznawania innej religii. Nie powinno się skreślać kogoś, bo ma inne wierzenia. Możemy odrzucić dobrego, mądrego człowieka, wartościowego. Niektórzy giną, bo wierzą.. Są prześladowani, bici... Ale co to da?! Nie róbmy tego...
20 3 20
2009-11-01T20:53:40+01:00
W dzisiejszych czasach Chrześcijanie prześladowani są głównie przez kraje Arabskie. Mieszkają tam w znacznej większości muzułmanie, którzy uważają ,iż Chrześcijanie i wyznawcy innych religii to niewierni.Chrześcijanie są także prześladowani w biednych krajach afrykańskich, gdyż niektórzy ludzie twierdzą ,ze Misjonarze w Afryce głoszą nieprawdę i obracają ludność przeciwko nim.Dosyć niedawno w środkach masowego przekazu miała miejsce informacja o tym jak ludzie podpalają miejsca zamieszkania misjonarzy.Prześladowania za wierzenia religijne to jest całkowicie niepoprawne i powinno zostać wreszcie zakończone.
25 4 25
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-01T21:15:11+01:00
Szurej popełnił błąd w odpowiedzi oni nie uważają innych za niewiernych tak mówi koran: kto nie wierzy w islam - zambij, kto namawia na odejście od islamu - zabij, kto przejdzie z islamu(nawróci się ) - zabij tych zasad koranu szczególnie przestrzega radykalny islam, który szykuje się do jihadu. Sam mahmud ahmadineżad często zakańczając przemówienie modli się o księcia który rozpocznie jihad.

drugi błąd to nie kraje arabskie bo muzumanie nie są tylko tam ale wszędzie np. W afryce wszystkie północne kraje, Wielka Brytania nawet Europa, Usa, Południowa ameryka.


w dzisiejszym świecie chrześcijanie są prześladowanie prawie wszędzie sam sobie zobacz http://www.download.gpch.pl/idop/IDOP2009_Mapa_A3_small.pdf a tutaj więcej inf http://www.gpch.pl/index.php/bi

jeżeli nie z powodu innych religii to znowu katolicyzm który nazywa ich sektami, a sam odłączył się od chrześcijaństwa, wyznając że nie opiera się tylko i wyłącznie na Piśmie Świętym, i zaczął go zmieniać na soborach.

A świat robi co innego mowią że to są świętoszki, albo śmieje się z powodu że czytasz Biblie, to ja się pytam jak Boga słuchają sokoro nie czytają a Bóg przemawia przez swoje Słowo.
Apostoł Paweł nie raz informuje nas że takie rzeczy będą a co po nich to już mówi Daniel i Jan.
11 2 11