Poprawisz błędy, zdania ? Poprawisz błędy, możesz coś dopisać ;] Mam napisać dziennik i on powinien być robiony w czwartek ;]] Charakterystyczne cechy dziennika można poszukać w necie ;| to jest ten tekst:

01.04.10 r
Dzisiaj Wielki Czwartek. Od rana w domu panuje niezły zamęt. Kiedy wstałam od razu rzuciłam do mamy pytanie: "Kiedy ubieramy choinkę?". Nie wiem czemu, ale pomyliły mi się święta Wielkanocne z Bożym Narodzeniem, i to pewnie wszystko przez tą szkołę. Sprzątanie nie należy do moich mocnych stron, dlatego wolałam myć okna. Moja praca szybko się zakończyła. Postanowiłam wyjść na podwórko przewietrzyć się. Po chwili przyjechał do mnie Marcin i tak razem postanowiliśmy wytrzepać dywan. Oczywiście dzisiaj jest Prima Aprilis i nie mogło się obyć bez żarciku ze strony Marcina, że mam porwaną kurtkę, a ja w ogóle zapomniałam że dzisiaj jest też to święto. Potem poszliśmy do sklepu na lody. Szukaliśmy po drodze argumentów, które miał przekonać jego rodziców, aby nie wyjeżdżał z nimi do Monachium w wakacje. Zawsze było mi przykro, że on w Rzeczycy nie mieszka, ale im dłużej z nim rozmawiam tym bardziej żałuje.
Gdy wróciliśmy z powrotem do mnie graliśmy w piłkę i inne zabawy później dołączyła się do nas Ania (moja sąsiadka). Zaczęliśmy bawić się w... piaskownicy (mimo, że dawno w niej już się nie bawię, nadal jest, ponieważ korzysta z niej siostra). Musieliśmy przerwać naszą zabawę, bo musiałam iść do kościoła.
Powędrowałam tam oczywiście z Anią. Przed kościołem czekała na mnie Kasia i razem weszłyśmy do niego. Na mszy Kasia uważała, że patrzę na Piotrka, ale to wcale nie prawda. Dzisiaj wyjątkowo krótka trwała msza, mimo że skończyła się o godzinę takiej jak zwykle.
Po kościele wróciłyśmy do domu i tak minął mi kolejny świetny dzionek.

3

Odpowiedzi

2010-04-03T11:10:53+02:00
Moim zdaniem jest wszystko dobrze. Ode mnie za to byś dostała nawet 6 :) Pozdrawiam;)
1 5 1
2010-04-03T11:20:13+02:00
Oczywiście dzisiaj jest Prima Aprilis i nie mogło się obyć bez żarciku ze strony Marcina.Powiedzial, że mam porwaną kurtkę, a ja w ogóle zapomniałam ,że dzisiaj jest też to święto i niezle sie wystraszylam.Zastanawialam sie nawet,gdzie moglo to sie stac.

Szukaliśmy po drodze argumentów, które miałyby przekonać jego rodziców, aby nie wyjeżdżał z nimi do Monachium w wakacje
.
Zamiast szukalismy po drodze mogloby byc Zastanawialismy sie nad argumentami,....
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-03T11:24:57+02:00
Moja praca szybko się zakończyła>>>napisz lepiej ze szybko skonczylas mycie:)
Postanowiłam wyjść na podwórko przewietrzyć się>>>przecinek po podworko:)
zapomniałam że dzisiaj jest też to święto>>>przed "że"przecinek:)
drodze argumentów, które miał przekonać jego rodziców>>>"mialy",zjadlas jedna literke:D
Zawsze było mi przykro, że on w Rzeczycy nie mieszka
, ale im dłużej z nim rozmawiam tym bardziej żałuje>>zamiast ale napisz "i",żałuję>>ę na koncu w czasownikach 1 os lp
z powrotem do mnie graliśmy w piłkę>>>>przed gralismy przecinek
weszłyśmy do niego>>>skasuj "do niego"
Dzisiaj wyjątkowo krótka trwała msza, mimo że skończyła się o godzinę takiej jak zwykle>>>znowu zjedzone literki:) "o godzinie" i "krótko''
Reszta jest jak najbardziej ok:D jak tak dalej pojdzie nie bedziemy musieli nic poprawiac:D pozdrawiam:)