Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-03T22:44:54+02:00
3.Chciałąbym opisać obraz Sisleya Alfreda pt. " Dworzec w Sevres". Krajobraz, moim zdaniem, przedstawia lato, ze względu na złociste kłosy i błękitne niebo. Na pierwszym planie jest dom. Widać, iż ma 2 piętra i kominy. U góry unosi się dym. Na drugim planie widać wspaniałe drzewa. Mają one, niegdzie, czerwone liście, które plączą poźne lato, z wczesną jesienią. U dołu są kłosy zbóż i trawa. Ten obraz bardzo mi się podoba, ze względu na kolorystykę.
2.Chciałąbym scharakteryzować obraz Moneta Claude pt. "Impresja, Wschód słońca". Na pierwszym planie jest woda, a raczej morze. Cały obraz jest namalowany, w ciepłym odcieniu błekitu i niebieskiego. Całość przeplata się także z szarością, niektórych fragmentów. Na środku wielkiego zbiornika wodnego, znajduje się łódka z człowiekiem. Po dłuższym zastanowieniu sądzę, że jest to starszy mężczyzna, trudniący sie zawodem rybackim. Dórną część obrazu zajmuje, przejrzyste, niebieskie niebo oraz, umieszczone na środku, słońce. Chyli się ono już ku zachodowi i ma barwe ostrego pomarańczu. Uważąm, że ten obraz jest ładny, ze względu na przekaz i jasną kolorystykę.
1.NIE WIEM CZY ODSZUKAŁĄM POPRAWNY OBRAZ!!!!
Chciałabym opisać obraz Guillaumina Armanda pt. "Zachód słońca w Ivry". Jest to krajobraz lasu. Występuje, w typowo jesiennych odcieniach, które są bardzo kolorowe. Na pierwszym planie jest umieszczone ogromne drzewo liściaste, którego liście są zielono-czerwone. Koło niego stoi drugie, praktycznie takie same, jednakże mniejsze. Za drzewami, płynie rzeka. Ma ona kolor błękitno-różowy. Ku górnej części obrazu znajdują się zielone padórki. Przypominaą one małe góry, ale niestety nie zaliczają się do nich. u dołu obrazu jest, mająca jesienne kolory, trawa. Myślę, że ten obraz jest bardzo ładny, zewzględu na bogatą kolorystykę.


1 1 1