Odpowiedzi

2010-04-04T12:23:51+02:00
Drodzy koledzy,

na początek pragnę powiedzieć, że te 3 lata przebiegły wspaniale.myśle, że takich nie zabraknie w waszym życiu...
nasz droga w tej szkole dobiegła końca, ale nowa droga się rozpoczyna.jestem pewna, że jesteśmy na nią świetnie przygotowani po gimnazjum.teraz nasze życie nabierze tempa.szkoła wyższa to nie zabawa,pamiętajcie o tym.
Zawsze mile wspominajcie gimnazjum bo to one przygotowało was na ten czas.dodaj jeszcze coś od siebie i bd dobrze;)...
1 5 1
2010-04-04T12:31:45+02:00
Szanowna dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rodzice, Koledzy i Koleżanki. Jest mi niezmiernie miło, że dostąpiłam zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia. Nastąpił dzień, w którym ostatni raz zgromadziliśmy się na tej sali. Nadszedł czas podsumowania tego czego się nauczyliśmy i tego co przeżyliśmy. Czas na wspominki, wskazówki, przestrogi. Czas na opuszczenie szkolnych murów i wkroczenie w dorosłe życie. Nadszedł czas rozstania... Wielu z nas z pewnością uroni niejedną łzę. Zawarliśmy w tej szkole wiele przyjaźni. Już za kilka minut staniemy się absolwentami tej szkoły. Lata spędzone w gimnazjum były etapem ciężkiej pracy, wzlotów i upadków. Każdy wie, że nie było łatwo.
W dniu dzisiejszym chciałabym w imieniu uczniów klas trzecich podziękować nauczycielom. Drodzy Nauczyciele: wpajaliście nam zasady dobrego wychowania i usiłowaliście przekazać nam swoją wiedzę. Dziękujemy za Waszą ogromną pracę i trud wychowania, za dobrą radę, wsparcie i opiekę. Jeśli w przyszłości osiągniemy sukcesy to będzie na pewno częściowo wasza zasługa. Przepraszamy za nasze liczne wybryki, niegrzeczne zachowania, lenistwo i przykre chwile. Mamy nadzieję, że zapomnicie o przykrych wydarzeniach, a w Waszych pamięciach pozostaną tylko dobra wspomnienia.
Na dzisiejszą uroczystość przybyli także nasi rodzice. Wam ofiarujemy słowa wdzięczności za to, że zawsze byliście przy nas. Częściej to was bardziej martwiła zła ocena, kolejna uwaga... Bardzo Was kochamy i przepraszamy za niewłaściwe zachowania, raniące słowa, drobne kłamstwa...
Rozpoczynają się wakacje. Będziemy przez ten czas nabierali siły do nauki, jaka nas czeka w nowych szkołach. Jestem przekonana, że nie zapomnimy o tej szkole, w której spędziliśmy trzy lata naszego życia.
Dziś dzwonek zadzwonił po raz ostatni... po raz ostatni te schody, korytarz... Ostatnie: "Żegnaj!" w klasie i w szatni. Szkoło dziś odchodzimy ku nowym czasom.
Dziękuje zgromadzonym oraz Wam Koleżanki i Koledzy za te chwile spędzone razem. Życzę wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy. Dziękuję za głos.
1 5 1
2010-04-04T12:36:00+02:00
Sama chodze do 3 gimnazjum i w tamtym roku bylam prowadzaca:)
a wiec:)
Serdecznie witamy przybyłych na dzisiejszą uroczystosc gosci, uczniow i grono pedagogiczne.Witamy wszystkich, którzy wierzyli, że uda nam się przejść kruchy most nad rwąca rzeką wiedzy.
Nadszedł długo oczekiwany przez nas dzień zakończenia roku szkolnego 2009/2010. Jest on szczególny dla uczniów klas trzecich, którzy za chwilę staną się absolwentami Gimnazjum.Tak długo na to czekalismy.Nasz praca zostanie doceniona teraz przez inna szkole,w postaci swiadectwa.Zegnamy sie z kolegami,ktorzy pomagali nam w trudnych chwilach,z nauczycielami,ktorzy wiele nas nauczyli i z tym budynkiem,ktory,mozna powiedziec byl przez te wszystkie lata naszym domem,wiaze sie z nim wiele wspomnien.Napewno zostanie w naszej pamieci.Bedziemy was dobrze wspominac....zegnajcie(teraz mozna jakas piosenke np.do widzenia przyjaciele,wspolnych spraw,mielismy bardzo wiele:)) )Teraz moment szczególny-wręczenie świadectw ukończenia Gimnazjum uczniom klas III.
licze na naj..pozdr:)
1 5 1