Odpowiedzi

2010-04-04T16:23:26+02:00
Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami. Może jest to obawa bycia wzgardzonym, odrzuconym, obawa, że pryśnie czar? z dedykacja dla miłości
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T16:51:20+02:00
Dedykacja:
Tę piosenkę chciał(a)bym zadedykowac mojemu najlepszemu przyjacielowi (imie i nazwisko). Dziekuje ci za to wszystko co dla mnie zrobiles. Dziekuje za wspolnie spedzone chwile. Dziekuje za nasze rozmowy, za twoje porady. Jestes moim najlepszym przyjacielem / przyjaciolka.

podziekowanie:
Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Dziękujemy także Państwa pracownikom, którzy aktywnie przyczynili się do odnawiania budynku, w którym przebywają dzieci. Dzięki ich pomocy i pracy mogliśmy szybko i sprawnie przeprowadzić remont budynku. O efekcie najlepiej świadczy reakcja dzieci. Ich uśmiechy, to najwyższa zapłata za Państwa dobroć.

reklama:
Uwaga!!! Tylko dzisiaj taka okazja! Do wieczora w naszym sklepie mozna zakupic wszystkie ubrania w promocji do 75% taniej!!! Tylko dzisiaj taka okazja!!! Przyjedz jak najszybciej.

Licze na naj. ;d
3 2 3