Odpowiedzi

2010-04-04T16:45:55+02:00
miejscowość data
Drogi człowieku niewierzący

wiem że to co ty wyprawiasz jest głupie ale musisz się poprawić
masz wątpliwości wiary ok.
proszę spróbuj porozmawiać z Bogiem i wszystko mu wyżal
na pewno ci pomoże

pozdrawiam
sebanio67
7 2 7
2010-04-04T16:49:36+02:00
Drogi... ! (data oraz miejscowość)
Czasem zastanawiamy się nad tym co jest dla nas tak ważne, czy wszystko co robimy ma sens , lecz powinniśmy wierzyć w to co ma dla nas znaczenie w to co kochamy . Bóg stworzył nas , jest naszym ojcem , najlepszym przyjacielem nigdy nas nie opuści zawsze będzie przy nas . Dba również o to byśmy nie mieli wątpliwości co do tego jaka jest nasza wiara ? i czy powinna taka być. Każdy z nas powinien zadać sobie takie pytania i zrozumieć kiedy popełnia błąd ? czy dobrze postępuje mając te wątpliwości ...
Takie przemyślenia nie są łatwe , lecz zawsze posługujmy się tymi pytaniami zadając je sobie rozumiemy co jest dla nas ważne i wiemy , że Bóg zawsze będzie nas kochał jako nasz ojciec.


(podpis).
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T16:57:40+02:00


Witam Panią,

Mam nadzieję że u Pani wszystko w porządku. Wiem,że ostatnio bardzo pogubiła się Pani jeśli chodzi o wiarę i chciałabym z Panią o tym porozmawiać, ale z powodu dzielących nas kilometrów pozostaje mi rozmowa drogą listową.

Doszły mnie słuchy, że zwątpiła Pani w to że Bóg istnieje po tym jak w Pani życiu pojawiły się kłopoty. Oczywiście ma Pani do tego prawo, każdy może w takiej sytuacji zwątpić w istnienie Boga, ale proszę się zastanowić czy to właściwe?
Istotą poznania Stwórcy jest rozmowa z nim, a czym jest modlitwa jeśli nie rozmową? Nie można poznać i pokochać kogoś z kimś się nie rozmawia, dlatego bardzo ważne jest, aby Pani pomimo tych przejściowych trudności w wierze, starała się choćby w niewielkim stopniu połączyć się z Panem Bogiem poprzez rozmowę. Problemy są po to, żebyśmy mogli stawiać im czoła, a kiedy taki problem pokonamy czy życie nie staje się piękniejsze? Może właśnie po to Pan Bóg zsyła na nas różnego rodzaju kłopoty żeby dać nam szansę samodzielnie je pokonać? Abyśmy mogli całe życie uczyć się jak je pokonywać, a kiedy tego dokonamy czuć się w jakiś sposób spełnieni no i..szczęśliwi.
Pierwszym krokiem do sukcesu jest pozytywne myślenie, wiara w to że uda nam się przezwyciężyć trudności jakie życie stawia nam na drodze. Dlatego uważam że powinna Pani zwrócić się z prośbą o pomoc do samego Boga w modlitwie, myślę że stawiając przed nami przeszkody On właśnie nas w taki sposób sprawdza, czy w Niego zwątpimy, czy może będziemy próbowali stawić czoło problemom i czemu nie - zwrócić się właśnie do Niego o pomoc.

Mam nadzieję że przekonałam Panią do tego że nie warto pod wpływem emocji zwątpić w Pana Boga, bo wierzę że On w nas nigdy nie wątpi. W razie jakichkolwiek wątpliwości myślę że na pewno może Pani również porozmawiać ze swoim księdzem, który na pewno odpowie na wiele pytań i wesprze Panią na duchu.


Serdecznie pozdrawiam, ....

2 4 2