Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T17:08:10+02:00
Chcesz wiedzieć jak wygląda moja szkoła marzeń? Na lekcjach języka polskiego czytamy tylko ciekawe lektury i omawiamy je dyskutując. Na przyrodzie chodzimy na wycieczki i na żywo przyglądamy się rośliną i stworzeniom. Ale najciekawszym przedmiotem jest matematyka. Nauczyciel w szkole marzeń nie wzywa do tablicy, tłumaczy trudne zagadnienia dodając ciekawostki matematycznie. Nie robi kartkówek a sam przedmiot nie odstrasza jednym działaniem. Zadania są zrozumiałe a ich rozwiązanie nie sprawia większej trudności. Tak wygląda moja wymarzona szkoła, może i ty chcesz do niej dołączyć?
4 3 4
2010-04-04T18:04:52+02:00
Ostatnio bardzo polubiłem j.polski, nie z byle przyczy co do tego przedmiotu przekonało się wielu uczniów. Mianowicie od 10 kwietnka stery nauczania tego przedmiotu przejęła pani mgr Ewa Krysiak. Pani Ewa jest bardzo dobrą i nowoczesną nauczycielką. Swoja wiedze w przeciwieństwie do wielu nauczycieli przekazuje nie tylko w teori, ale w zancznym stopniu w praktyce. Moim zdaniem gdyby takich nauczycieli było wiecej dzieci owiele przyjemniej przyswajały by szkolna wiedzę.


mam nadzieję ze sie spodoba. Przez to kródkie opowiadanie, chciałam szkołe moich marzeń przedstawić jako szkołę NIE WYMYŚLONA tylko realistyczną i mam nadzieję ze to docenisz :)
3 3 3