Napisz dalszy ciąg ... ( 3 - 4 zdania )

Śmigus-dyngus.
Jarek niecierpliwie czekał na lany poniedziałek. Postanowił wstać wcześnie rano i pokropić swojego kolegę Marka wodą. To przecież stary zwyczaj, Marek na pewno się nie obrazi. "Zrobię mu mokrą niespodziankę" - obiecywał sobie Jarek.

. . .

3

Odpowiedzi

2010-04-04T17:56:40+02:00
Wiedział że Marek rano wychodzi z psem na dwór i zaczaił się na niego za murem. Kiedy kolega wyszedł zza murka Jarek wylał na niego wiadro wody. Marek była cały mokry. Obraził się i poszedł do domu. Potem okazało się że jest chory.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T17:57:26+02:00
Śmigus-dyngus.
Jarek niecierpliwie czekał na lany poniedziałek. Postanowił wstać wcześnie rano i pokropić swojego kolegę Marka wodą. To przecież stary zwyczaj, Marek na pewno się nie obrazi. "Zrobię mu mokrą niespodziankę" - obiecywał sobie Jarek. w drodze do kościoła miał wpaść po kolegę. Gdy ten otworzył drzwi,mały intrygant oblał go wodą z pistoletu. Marek nie wahając się pobiegł do kuchni po szklankę wody, z której oblał Jarka. Obydwaj chłopcy śmiali się z tego przez cały dzień i obiecali sobie, że muszą powtórzyć to za rok.
2010-04-04T18:03:18+02:00
Kiedy ten dzień nadszedł, Jarek wybiegł z domu. Podszedł pod dom Marka, ale nagle mu się przypomniało że zapomniał wody. Więc wrócił . Kiedy wiec już nabrał wody, wyszedł z domu i nagle zobaczył Marka który ma zamiar wylać na niego wodę. I tak się stało. Chłopcy stali pod domem i patrzyli sie na siebie. Kiedy Marek pomyślał że Jarek sie na niego obraził, wtedy ten wyciągnął wodę i oblał kolegę. Obaj śmiali sie z tego cały dzien.