Proszę o pomoc! Muszę mieć pomysł na występ gdzie śpiewam pixie lott - mama do. Przysyłajcie pomysły do choreografii ( ruchy, gesty itp.), stroju ( fryzura, ciuchy, buty itp.) i inne.
Proszę! Występ muszę przygotować a ja mam pustkę w głowie - żadnych pomysłów! Jeszcze raz proszę o natychmiastową pomoc. Z góry dzięki.

3

Odpowiedzi

2010-04-04T20:41:30+02:00
Jak masz śpiwac to radze ci abyś chodziła po scenie i śpiwała albo stala w miejcu wiem jak to mieć stracha bo jestem baletnicą ale żadnych ruchów.co do fryzury to radze abyś miała rozpuszczone włosy najlepiej aby to były loki.:)Ciuchy radze abyś ubrała się normalnie np.spodnie najlepiej czarne(rurki jeśli chodzisz)bluzke biała z kołnierzykiem:)buty najlepiej takie już letnie np.balerinki:)i według mnie bedziesz cudowna możesz się jeszcze pomalować ale tylko troszkę a co jeszcze do włosów do możesz mieć opaskę jeszcze jakąś:)
2010-04-04T20:46:30+02:00
To piosenka z charakterem, śpiewana przez słodką blondyneczkę o mocnym głosie.
Proponowałabym fryzurę w stylu lat sześćdziesiątych z podniesiony tył, wypuszczona do przodu grzywka i szeroka czarna opaska. Make up jeśli lubisz, proponuję sarnie oczy:)

Jeśli chodzi o strój ubrałabym się na czarno, w coś dopasowanego (np. czarne leginsy, czarny gorset albo bluzka na ramiączkach i szpilki na bardzo wysokim obcasie- piosenka trwa chyba nie całe 4min. więc nie powinny Cie bardzo rozboleć nogi, chyba, że masz tak jak ja:))

Jeśli możesz mieć na scenie jakieś rekwizyty (?), usiadłabym na krześle, profilem do widowni, a w ręku na wysokości twarzy trzymała lusterko i pudrowała policzki (w czasie czołówki).
Później to już samo wyjdzie:)

Oczywiście życzę Ci powodzenia, na pewno powalisz wszystkich na kolana:)
2010-04-04T20:53:56+02:00
Ja ubrałabym spodnie (rurki do tego)niebieskie jeans fajnie by było gdyby były poszarpane z dziurami heh ja takie mam różowe skarpety bez stopy takie narzutki ze nie są na cała stopę tylko na dolna cześć łydki wiesz o co mi chodzi jakieś butki w CCC są fajne takie czarne baleriny na koturnie są również inne kolory co do góry http://www.hrabina.pl/sklep/s,details,cat_id,16,id,542.html ta bluzeczka do tego stroju pasuje i może jeszcze jakiś różowy dodatek np bransoletka pod kolor skarpet.choreografia nie wiem czy jestes na tyle zdolna by nauczyć się tańczyć do piosenki baby Justina biebera zaczyna w 1min i 51s http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&feature=related.powodzenia