Ok mam prosbe .... prosze pomozcie mi ... mam za zadanie napisac po angielsku do slawnej osoby ... ona nie ma pojecia ze istnieje i teraz wyobraz sobie ze masz gg jakiejsc slawnej osoby i chcesz do niej napisac ale tak zeby cie polubila a nie od razu wysmiala zeby chciala z toba nawiazac temat ... po angielsku ... daj my na to ze to piosenkarz ... slawny ... co mam napisac ???

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T22:20:52+02:00
Hello, my name is Monika and I am your big fan. I listen to your songs over and over and I was on all of your concerts! I recently read a book called "My sister is pop star" author Kimberly Green, and I know how you feel. Only after reading this story I realized how difficult it's your life. Journalists still go for you ,they make lots of pictures out of hiding. You don't have a lot of privacy too. I think that often the reason you want to stop for a moment to be famous. But you don't do this, however, because you know that disappoint the fans, like me. If you can, then write to me once. Maybe we have similar interests and the same drive us crazy?
Waiting,
Your fan, Monika

Witaj, nazywam się Monika i jestem Twoją wielką fanką. Słucham twoich piosenek na okrągło i byłam na wszystkich Twoich koncertach! Niedawno przeczytałam książkę pod tytułem "Moja siostra jest gwiazdą pop" autorki Kimberly Green i wiem, jak się czujesz. Dopiero po przeczytaniu tej historii zrozumiałam, jak trudne jest twoje życie. Ciągle chodzą za tobą dziennikarze, robią ci zdjęcia z ukrycia. Nie masz wiele prywatności. Sadzę, że często z tego powodu chciałbyś na chwilę przestać byc sławnym. Nie zrobisz tego jednak, bo wiesz, że zawiódłbyś fanów, takich jak ja. Jeżeli będziesz mógł, to napisz do mnie kiedyś. Może mamy podobne zainteresowania i to samo nas denerwuje?
Czekam,
Twoja Fanka Monika