Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T12:37:20+01:00
„Potęga miłości”
Miłość, ach miłość ! Jesteś zakochany ? Znalazłeś już tą jedyną \ tego jedynego ? Ciesz się ! Nie każdemu dane jest kogoś pokochać. I nie każdy jest zakochany szczęśliwie. Więc się ciesz, raduj i skacz gdy dopadnie Cię to uczucie !! Wikipedia definiuje to tak :

Miłość jest dowolną ilością emocji i doświadczeń nawiązujących do powodu silnej więzi. / http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87 /

Co za suche słowa ! One nie oddają tych emocji związanych z miłością do drugiego człowieka ! Jak już opisywałem wcześniej nie każdy jest zakochany i nie każdemu dana jest miłość, ale nawet takiej osobie ktoś się kiedyś na pewno podobał ! Czy widziałeś kiedyś dziewczyny, które postradały zmysły ? To właśnie z powodu miłości ! Widocznie się zakochały ! I ty kiedy byłeś\aś zakochana też się tak zachowywałeś\aś ! Dostawałeś złe oceny, były bury w domu ... A ty ? Przyjmowałeś to wszystko z uśmiechem :) Po prostu bujałeś w obłokach ! Istnieje kilka rodzajów miłości, ale najważniejsze są dwa :
- matczyna
- miłość do tej jedynej\ tego jedynego
Matczyna miłość to nic innego jak miłość matki do swego dziecka ! Obdarza ona swoją pociechę bezgraniczną i bezinteresowną miłością.
Miłość do tej jedynej\ tego jedynego ... Chyba nie muszę tłumaczyć ?
Nawet książki to ukazują ! Np. "Zmierzch". Bella mimo to, że jej ukochany jest wampirem kocha go bezgranicznie.17 3 17