Proszę przetłumaczcie z niemieckiego na polski;) : Für mich sind Freunde und Gesellschaft wichtiger als modische Klamotten. Ich ziehe mich vor allem praktisch und bequem an. Jeden Tag trage ich Jeans und ein T-Shirt, dazu Stoffturnschuhe. Ich trage auch gern meine alte Lederjacke. Sie ist sehr orginell und ich mag sie sehr. Oft kaufe ich mir Sachen in einem Secondhandladen oder auf Flohmärkten. Das ist viel billiger.

3

Odpowiedzi

2010-04-05T17:29:30+02:00
Dla mnie, przyjaciele i społeczeństwo są ważniejsze niż modne ubrania. Wolę przede wszystkim praktyczne i wygodne. Każdego dnia mogę nosić dżinsy i T-shirt, do tego trampki. Lubię też nosić moją starą, skurzaną kurtkę. Ona jest bardzo orginalna i podoba mi się bardzo. Często kupuję rzeczy w secondhandach lub na pchlich targach. Jest to znacznie tańsze.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-05T17:32:24+02:00
Przyjaciele i społeczeństwo są dla mnie ważniejsi niż modne ciuchy. Ubieram się przede wszystkim praktycznie i wygodnie. Noszę codziennie dżinsy i T - Shirt, a do nich tenisówki z materiału. Noszę także chętnie moją starą kurtkę skórzaną. Ona jest bardzo oryginalna i lubię ją. Kupuję często sobie rzeczy w ciucholandach lub na pchlich targach. To jest dużo tańsze.
2010-04-05T17:34:18+02:00
Proszę bardzo. Mam nadzieje że bd. dobrze bo mam 6 z j.niemieckiego...

Dla mnie przyjaciele i społeczeństwo są ważniej niż ciuchy.Ubieram się głównie praktycznie i wygodnie.Co dnia noszę dżinsy i T-shirt, do tego szmaciane tenisówki.Też z przyjemnością noszę moją starą kurtkę skórzaną. Państwo jest bardzo orginell i lubię ją bardzo. Często mi kupuję rzeczy w lumpeks lub na targach staroci. Oto dużo tańszy.