Już nieaktualne...
Ale jeśli chcecie za tak małą ilość punktów to proszę:
Witam - jakby ktoś mógł by mi napisać prasówkę (wydarzenia bieżące):
z kultury, polityki, sportu z kraju i ze świata
6 wydarzeń (3 kraj - 3 świat) każde opisane w 10 - 15 zdaniach

z góry dziękuje

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T19:12:26+01:00
;)
świat:
*Kandydaci na ambasadorów pozytywnie zaopiniowani
Sejmowa Komisja Spraw Zagranicznych jednomyślnie pozytywnie zaopiniowała kandydaturę wiceministra obrony narodowej Zenona Kosiniaka-Kamysza na ambasadora w Kanadzie, gen. Romana Iwaszkiewicza - w Wietnamie oraz publicysty Jerzego Marka Nowakowskiego - na Łotwie.

*Nowa grypa zaatakowała Indian znad Amazonki
Nowa grypa zaatakowała indiańskie plemię Yanomami, żyjące w głębi dżungli nad Amazonką, na pograniczu Brazylii i Wenezueli, zabijając w ciągu dwóch tygodni siedmiu z jego członków.

*Szwecja: Darmowe szczepienia przeciwko A/H1N1
W całej Szwecji trwa akcja bezpłatnego, dobrowolnego szczepienia przeciwko wirusowi A/H1N1. Akcja skierowana jest również do mieszkających lub przebywających tu czasowo Polaków

kraj:
*W piątek uroczystości żałobne ofiar wypadku śmigłowca
W piątek w Białymstoku odbędą się uroczystości żałobne po śmierci trzech funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, którzy w minioną sobotę zginęli w wypadku śmigłowca - podała Komenda Główna Straży Granicznej.

*Wasserman sugeruje: Tusk zamieszany w aferę
To może być komisja sądu we własnej sprawie, która będzie posługiwała się argumentami siły a nie regułami stanowionymi przez prawo - mówił w środę w Sejmie Zbigniew Wassermann (PiS) w debacie nad projektem uchwały ws. powołania komisji śledczej do spraw tzw. afery hazardowej.

*"Nie zarekomenduję leku, który nie jest bezpieczny"
Na zakup szczepionek na grypę A/H1N1 zdecydujemy się dopiero wtedy, gdy będziemy mieć pewność, że są w pełni bezpieczne - powiedział wiceminister zdrowia Marek Twardowski. - Chcielibyśmy, żeby szczepionki były dostępne w aptekach, dla każdego obywatela, który będzie chciał się zaszczepić, także spoza grup ryzyka - podkreślił.

przy okazji wspolczucie,tez mialam na wosie takie cos;/na kazdy kilka info z wiadomosci;/