Przed wyjazdem na stypendium do miejscowości uniwersyteckiej w Anglii chcesz ubiegać się dodatkowo o szczególne warunki zakwaterowania i wyżywienia. Napisz list w którym:
-przypominasz co zamierzasz studiować w Anglii i kiedy rozpoczniesz studia
-określisz jaki typ zakwaterowania był by dla Ciebie najlepszy i dlaczego
-podasz w jakim punkcie tej miejscowości chciałbyś mieszkać i dlaczego
-przedstaw swoje prośby odnośnie wykrzywienia.

Minimum 200 słów.

Bardzo tego potrzebuje...z góry dziękuje

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-05T19:01:32+02:00
Hi,
I am a prospective student at the University of Oxford. I begin studying the first of September this year, I studied economics. I would like to live in a house near the street Keble Road, as it is located near the entrance to the school and museum. In addition, I can assimilate the English language while living with native speakers. Of course I would help members of your household responsibilities, I'd received some for a meal as breakfast, lunch and dinner. Please check if I could be accommodated in such a place.

Thanks in advance,

borkiewicz7

_________________________________________________________________

Witam,
Jestem przyszłym studentem na uczelni Oxford. Studia rozpoczynam pierwszego września bieżącego roku, będę studiował ekonomię. Chciałbym zamieszkać w domu w okolicy ulicy Keble Road, ponieważ znajduje się blisko wejścia do szkoły i muzeum. Poza tym będę mógł przyswajać sobię język angielski mieszkając z native speakerami. Oczywiście pomógłbym domownikom w obowiązkach, dostawałbym za to posiłki jak śniadanie, obiad i kolację. Proszę sprawdzić, czy dałoby się zakwaterowac mnie w takim miejscu.

Z góry dziękuję,

borkiewicz7

Zadanie po angielsku ma 98 słów. Mam nadzieję, że wystarczy :D
2 3 2