5 lat temu zmarł Jan Paweł II , który był nadzieją dla wielu ludzi na świecie , kim dla ciebie był ojciec św ? jak rozumiesz jego naukę ? czy pozostawił nam jakieś zadanie do wykonania ?
Rozwiążcie na jutro potrzebne !!

3

Odpowiedzi

2010-04-05T19:50:29+02:00
Był to wyjatkowy człowiek który kochał ludzi i cały świat
uczył nas jak żyć,kochać jezusa i jak postępować
2 3 2
2010-04-05T19:51:35+02:00
Ojciec Święty Jan Pawel II był dla mnie wielkim autorytetem. Zrobil bardzo wiele dla ludzkości a w tym dla mnie. Zjednoczyl wiele państw i był świadkiem nadziei. Nauczal wszystkich od dzieci po młodzież aż do starszych. Kochal wszystkich bez wyjątku. Jego nauka dala początek prawdziwej wierze kościoła chrześcijańskiego. Jan Pawł pozostawil nam pamięć po sobie i jedno zadanie. Tworzenie świata lepszym poprzez nauczanie innych i przekazywanie im słów Jezusa Chrystusa.

Mam nadzieję że pomoglam. Pozdrawiam cieplutko :*
1 5 1
2010-04-05T19:53:29+02:00
Papież Jan Paweł II był wielkim polakiem. Starał się przekazać nam wszystkim jakieś prawdy, przesłania. W swoich słowach zwracał się do nas wszystkich a jednocześnie do każdego z nas z osobna. Kiedy usłyszałam o Jego śmieci poczułam ogromną pustkę w sercu. Mimo, że nigdy nie spotkałam się z nim osobiście czułam, że modlił się on również za mnie. Od zawsze powtarzał, że przyszłość naszego narodu leży w rękach młodzieży. Dzięki tym słowom zrozumiałam, że był on także moim ojcem. Wierzył w możliwości młodego pokolenia, czyli również w moje możliwości. Ojciec święty i jego nauka była dla mnie drogowskazem, znakiem pokazującym odpowiednią droge życia. I właśnie dlatego czuję się zobowiązana do zakończenia tego dzieła. Tak długo jak żył wierzył w młodzież, chciał abyśmy dbali o nasz naród. I ja będe o niego dbać dopóki starczy mi sił.
1 5 1