Odpowiedzi

2010-04-06T09:09:58+02:00
Weihnachten bei uns zu Hause zu verbringen, ein sehr warm und gemütlich. Es ist eine Zeit, wo Palmen und traditionelle Ostereier treffen wir uns mit der Familie. Am Freitag, als meine Mutter war Backen etwas habe ich beschlossen, einen Korb vorbereiten. Auch wenn ich kam gut. Samstag ging ich in die Kirche. Am Sonntag sind wir alle auf den Tisch kommen. gefrühstückt und dann gingen wir spazieren. Wir haben zu seiner Großmutter gegangen, und so unsere Ferien sind vorbei.

Śieta u nas spędzić w domu, bardzo ciepłe i przytulne. Jest to czas, gdzie tradycyjne palmy i pisanki, spotykamy się z rodziną. W piątek, kiedy moja matka coś do pieczenia, postanowiłem przygotować koszyka. Nawet gdybym był dobry. Sobotę poszliśmy do kościoła. W niedzielę wszyscy do stołu. zjedliśmy śniadanie i pojechaliśmy na spacer. Mamy już do babci, a więc nasze wakacje minęły.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T09:29:07+02:00
Easter holidays mineły for me very quickly. On Saturday with the mum I went to devote the basket. On Sundays we ate the delicious Easter breakfast. It was haughty. Later with parents and sister I went to the grandmother. We ate the good dinner. Later we went to the church. On Monday Easter I was woken up with large bucket of water with which I was poured. Later I changed and I gave back to my beloved for the friend, which after seven woke me up. Next we went to the grandmother. I ate the delicious dinner. Holidays passed for me very quickly and great.

święta Wielkanocne mineły mi bardzo szybko. W sobotę wraz z mamą poszłam poświęcić koszyczek. W niedziele zjedliśmy pyszne Wielkanocne śniadanie. To było pyszne. Później wraz z rodzicami i siotrą pojechałam do babci. Zjedliśmy dobry obiad. Później udaliśmy się do kościoła. W poniedziałek Wielkanocny zostałam obudzona wielkim wiadrem z wodą, którym zostałam oblana. Później przebrałam się i oddałam mojemu ukochanemu koledze, który po siódmiej mnie obudził. Następnie pojechaliśmy do babci. Zjadłam pyszny obiad. Święta minęły mi bardzo szybko i fajnie.


mam nadzijee ze pomogłaam :P
1 5 1