Odpowiedzi

2010-04-06T09:09:09+02:00
Był nam przyjacielem, kolegą, ojcem, mężem. Dla wszystkich nas był bliskim człowiekiem. Szedł przez życie dobrze czyniąc i dlatego tu, na końcu jego drogi wiemy że patrzy teraz na nas z nieba i cieszy się że przyszliśmy go pożegnać. Każdy z nas będzie zawsze nosił go w swoim sercu jako uśmiechniętego, pogodnego, zawsze pomocnego nam człowieka... (można coś jeszcze dodać o jakiś szczególnych cechach charakteru tego człowieka jeśli chodzi o jakiegoś konkretnego człowieka)
12 3 12
2010-04-06T09:19:04+02:00
Adam był nam przyjacielem, kolegą, ojcem, mężem i synem. Dla nas był bliskim człowiekiem, dobrym przyjacielem i kochającym mężem. Miała jeszcze wiele spraw niedokończonych chciał jeszcze nauczyć swoja córeczkę Kasie wielu rzeczy. Na Pewno chciałby też aby każdy pamiętał go takim jakim był człowiekiem.
6 2 6
2010-04-06T09:22:31+02:00
Moi Drodzy!
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". To prawda! Ola była moją najbliższą przyjaciółką.
Jeszcze cztery dni temu razem poszliśmy do szkoły, odrabialiśmy lekcje i wesoło spędzaliśmy wolny czas.
Ola cieszyła się, że została przyjęta na Uniwersytet Adama Mickiewicza. Miała dużo planów na przyszłość, chciała skończyć studia i znaleźć pracę jako nauczycielka. Później założyłaby rodzinę. Na pewno byłaby wspaniałą matką i żoną. Może nawet spełniłaby swoje marzenie- otworzyłaby ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci. Ola nigdy nie mówiła o śmierci. Wierzyła w Boga i ufała mu. Ale czy wszystkie jej plany spełniłyby się? Tego już się nie dowiemy.
Ola kilkadziesiąt godzin temu zginęła w wypadku samochodowym. Wszyscy przeżyliśmy szok. Umarła tak młoda osoba. Dlaczego ona? Z pewnością zadajemy sobie to pytanie. Tylko Bóg zna tę tajemnicę. Musimy wierzyć, że tak miało być, że Ola znajdzie się przy Bogu.
Jestem przekonany, że moja przyjaciółka będzie strzec od złego każdego z nas, będzie czuwać nad nami. Jej miłość do wszystkich jest jak wiatr, nie widać jej, ale ją czuć. Pamiętajmy o tym, i pamiętajmy o Oli.
Boże, przyjmij Olę do Twej chwały!
9 3 9