Odpowiedzi

2010-04-06T09:43:53+02:00
Pewnego dnia na wysoki Olim przybył malutki chłopiec o smutnych, chabrowych oczach. Przybył do honorowego boga Olimpu Zeusa. Ojciec chłopczyka o imieniu Harold zajmował się hodowlą bydła a że Zeus hołdował takim ludziom, postanowił im pomóc. Dziecko było niespokojne, robiło dużo hałasu i huku. Było znudzone codzienna pracą hodowlaną z ojcem, a Harold nie mógł już dać sobie z nim rady. Ogólnie panował tutaj harmider.
Maluszek wpadał w histerię, ponieważ Harold - jego ojciec - próbował go uspokoić i zabrać spowrotem do domu. Ze łzami w oczach poprosił boga aby nauczył go zrobić piękne złote hafty.
Zeus chyłkiem przekazał swojemu strażnikowi aby sprowadził jakąś boginię która zajęłaby się odpowiednio dzieckiem.
Po chwili przyszła Hera która wzięła chłopczyka na huśtawkę.
Podała dziecku chusteczkę i powiedziała że nauczy go sztuki haftu. Harold i jego synek byli zachwyceni. Po kilku godzinach praca była ukończona.
- Huuuraaa! - krzyknął chłopiec. Podziękował bogini a po chwili czmychnął z jej pokoju i wraz ze swoim ojcem Haroldem został zesłany z powrotem na ziemię z zaciśniętym w ręku złotym haftem.
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T10:07:55+02:00
Pewnego dnia na wysoki Olipm przybył żądny Herkules. Chciał on sprzedać stos haczyków, na których można zawiesić łany przenżyta. Herosi zdziwieni przedmiotem handlu gromadzili się wokół sprzedawcy, tworząc monstrualny tłum wywołując huk i harmider. Herkules niczym zahipnotyzowany podawał kupującym haczyki. Na całym Olimpie zapanował potężny chaos. Zewsząd było slychać donośne krzyki kupujących. Po całym dniu cięzkiej i hałaśliwej pracy hardy Herkules udał się do swej chaty. Zapażył herbatę i położył sie na hamaku w swym ogródku. Bujał się główkując o nowych przedmiotach na handel zasnął.
33 4 33