Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T09:35:23+02:00
Uważam, że jeśli ktoś pójdzie do szkoły to powinien odpowiednio wykorzystać ten czas- na naukę. Skoro jest na lekcji i się nie uważa, to czy nie lepiej by było posiedzieć w domu? Zawsze wychodzę z tego założenia. Jednak czasami zdarza mi się o tym zapomnieć, np. nie uważam na lekcji lub zapominam odrobić pracę domową. Na szczęście rzadko tak robię.
Myślę, że w pełni wykorzystuję czas odpoczynku. Zazwyczaj wtedy wychodzę na dwór z psem, idę na spacer z koleżankami/kolegami lub oglądam telewizję, słucham radia. Gdy świeci słońce niegdy nie ma mnie w domu. Mama czasami mi mówi, że jestem gościem we własnym mieszkaniu.
Kiedy wieczorami się uczę, zamykam się w pokoju i wtedy mogę w spokoju się skupić i w miarę szybko zrozumieć dany materiał. Według mnie jest to najlepszy sposób na naukę. Oglądając telewizję i jednocześnie ucząc się, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nie można robić dwóch rzeczy naraz.
Myślę, że dobrze rozporządzam swoim czasem. Wszystko mam zaplanowane od rana do wieczora, nigdy mi się nie nudzi. W pełni wykorzystuję dzień.

:)
1 5 1