Mam przetlumaczyc ten tekst, pomozecie?:)
NOAMI:
i quitelike being 15. i love shopping and going to the cinema.and i often watch DVDs with friends, because there isn't much to do in this town for people of age.computers? i mainly use my computer for homework and revising for exams, and chatting on the internet. but i know a guy- he's my boyfriend, actually- and he spends hours playing computer games, they really addictive.
ISABEL:
some girls want to look like models, so they go on diets when they don't need to, and get much too thin. and i have friends who spend loads of money on designer clothes, expensive jeans and trainers and stuff. it's a waste of money, really. and others get upset because they latest fashions. i just make my own clothes-i'd like to be a fishion desinger.
JOSIE:
I listen to music in my free time- i really love music and i play the violin and the guitar. i like classical music best actually. some people tkink it's rubbish, but i think it's really cool. of course, when you go to clubs or the disco it's all hip-hop, rap, and R&B, and that's fine too. anyway, you can't dance to classical music, and i love dancing.
ALICIE:
I hate being 15, i really do. i get on ok with my parents, but they still treat me like a kid and try to organise my lofe. it's not that they don't trust me, but they definitely worry too much. i can go to gigs or parties at the weekend but they alaways want me to come early- my friends can stady out much later than me. i can't wait to have more freedom and responsibility.bede bardzo wdzięczna za pomoc:)

1

Odpowiedzi

2010-04-06T12:39:39+02:00
Kocham zakupy i chodzić do kina.and Często oglądam DVD z przyjaciółmi, ponieważ nie ma wiele do zrobienia w tym mieście, i przede wszystkim korzystać z komputera do prac domowych i zmieniające się do egzaminów i rozmów przez Internet. ale wiem, że facet, on jest moim chłopakiem, on faktycznie i spędza godziny grając w gry komputerowe, naprawdę wciąga.
Isabel:
niektóre dziewczyny chcą wyglądać jak modelki, więc idą na diecie, gdy nie ma potrzeby, i dostać się zbyt cienki. i mam znajomych, którzy spędzają mnóstwo pieniędzy na ubrania, drogie dżinsy i trenerów i takie tam. jest to strata pieniędzy, naprawdę. i innych denerwować, ponieważ najnowsze trendy.
Josie:
I słuchać muzyki w wolnym czasie-i naprawdę kochają muzykę i gry i na skrzypcach i na gitarze. muzyki klasycznej, jak i faktycznie najlepiej. niektórzy tkink ?(nie ma takiego słowa ) za śmieci, ale myślę, że to naprawdę fajne. oczywiście, gdy idziesz do klubu lub dyskoteki to wszystko jest hip-hop, rap i R & B, i to też dobrze. tak czy owak, nie można tańczyć do muzyki klasycznej i uwielbiam tańczyć.
ALICIE:
Nienawidzę ich 15, i naprawdę. i dostać się na ok z moimi rodzicami, ale wciąż traktują mnie jak dziecko i staraj się organizować lofe. nie jest to, że nie mam zaufania do mnie, ale na pewno się za bardzo przejmować. i może przejść do strony występuje lub w weekendy ale zawsze chcą mnie do wczesnego moich znajomych może stady się znacznie później niż mnie. Nie mogę się doczekać, aby mieć więcej swobody