Przetłumaczcie plis;d

Hi Debble.
Thanks for your email.I like the photo of you with your swimming medals!So,what do I do in my free time?
Well,after school, I usually practise the piano and do my homework.We usually heve dinner about six o`clock.After dinner,I often watch TV or use the Internet.On Thursdays,I sometimes go to the cinema with my friends but we always come home early.On Fridays I sometimes do my homework.
At the weekend,I often go to the gym or play tennis.On Sundays,I get up late .In the afternoon,we usually visit my granparents.I always practise the piano and do homework on Sundays evening.

best wishes

PATRICIA.

3

Odpowiedzi

2010-04-06T12:01:20+02:00
Cześć Debbie
Dziękuje za twój email. Podoba mi się twoje zdjęcie z twoimi medalami pływackimi. Więc, co ja robię w moim wolnym czasie?
Cóż, po szkole, zazwyczaj ćwiczę grę na pianinie i robię zadanie domowe. Przeważnie mamy kolację około 6. Po kolacji, często oglądam telewizję lub używam internetu. We czwartki, czasami idę do kina z przyjaciółmi ale zawsze wracam wcześnie do domu. W piątki czasem robię moje zadanie.
W weekend, często idę na siłownię albo gram w tenisa. W niedziele, wstaję późno. Po południu, przeważnie odwiedzamy moich dziadków. Zawsze uczę się grać na pianinie i robię zadanie w niedzielne popołudnia.

najlepsze życzenia
PATRICIA
4 1 4
2010-04-06T12:03:33+02:00
Czejść debble
Dziękujemy za e mail.I jak zdjęcie Państwu modelami pływackimi! Więc, co zrobię w wolnym czasie?
Cóż, po szkole, zwykle mam praktyki na fortepianie i robię prace domowe. zazwyczaj około szóstej mam obiadokolacje .Często oglądam telewizję lub korzystam z Internetu.w czwartki, czasem pójdę do kina z przyjaciółmi, ale zawsze w piątki.W domu czasami odrabiam lekcje.
W weekendy, często chodzę do sali gimnastycznej lub zagrać tenisa.W niedziele wstaję późno. W godzinach popołudniowych, zwykle odwiedzić moją rodzinę .I zawsze praktyki na fortepianie i odrabiania zadań domowych w niedziele wieczorem.

najlepsze życzenia
patrycja
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T12:06:45+02:00
Cześć Debble
Dziękujemy za Twojego maila. Podoba mi się zdjęcie z twoimi medalami pływackimi ! Więc, co robię w wolnym czasie?
Cóż, po szkole, zwykle ćwiczę na fortepianie i dorabiam pracę domową .My zazwyczaj około 6 mamy obiad,po obiedzie często oglądam telewizję lub korzystam z Internetu. W czwartki, czasem chodzę do kina z przyjaciółmi, ale zawsze wcześnie wracam do domu. W piątki czasami odrabiam lekcje.
W weekendy, często chodzę na siłownię lub grać w tenisa.W niedziele wstaję późno. W godzinach popołudniowych, zwykle odwiedzam moich dziadków. Ja zawsze ćwiczę na fortepianie i odrabiania zadania domowe w niedziele wieczorem.

najlepsze życzenia

PATRICIA.
20 1 20