Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-06T12:01:53+02:00
Droga Aniu dawno nie pisaliśmy więc postanowiłem to zmienić.
Ostatnio widziałem ciekawy film pod tytułem "Avatar" film ten opowiada o krainie całkiem nam obcej. Jeden człowiek dostał sie tam przez specjalny sprzęt. Pokochał tam jedna istote lecz musial ją zdradzić jak cała kraine. Nie powiem Ci wiecej ponieważ nie bedzie sensu abyś oglądała ten film.
Pozdrawiam stefn
10 4 10
  • Użytkownik Zadane
2010-04-06T12:59:05+02:00
Warszawa,6 kwietnia 2010r.

Drogi Jacku!
Wiem, że długo się nie odzywałam, ale miałam bardzo dużo nauki. teraz, gdy jest chwila wolnego czasu piszę do Ciebie, ponieważ chciałabym przekonać Cię, że "Alvin i wiewiórki 2", to naprawdę doskonały film.

Na premierę tego filmu wybrałam się wczoraj. Już po 15 minutach czułam, że, to będzie doskonała komedia dla całej rodziny. Możesz wybrać się tam ze swoją młodszą siostrą i gwarantuję Ci, że na pewno będziecie mile zaskoczeni. Jeśli masz zamiar obejrzeć ten film, ja z chęcią wybiorę się z Wami i obejrzę go jeszcze raz.Są to naprawdę niezapomniane chwile.W rolach głównych występują wiewiórki o imionach Alvin,Teodor i <zapomniałam imiona tego jednego>.

Na koniec jeszcze raz zachęcam Cię do obejrzenie tego filmu. Może wybierzemy się razem, w najbliższy weekend? Czekam na odpowiedź.Pozdrawiam.


Zosia.
12 4 12