Odpowiedzi

2010-04-06T13:46:28+02:00
Na wakacjach morzesz
grac w siatke
opalać się
pływać
bawić sie z psem
bawić sie z siostrą albo bratem
czytać ksiązkę
jesć lody
spać
mie dosc rodziców
chodzic po sklepach z kumpelami itp ale jak piszesz po angielsku to pamiętaj napisz w past simple
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-06T13:46:54+02:00
spent the last holidays in Italy. It was the best summertime in the life. I went to this beautiful country by car around entire my family. And stayed in the large hotel in inshore. The weather was simply ravishing: the sun shone all the time, clean sea and auriferous sand. Many people weren't on the beach, but he wasn't usually a great surprise, since really a heat wasn't. We spent the majority of the time on the beach, but of course not all the time. We tried to visit as the most interesting places, as soon as he could. So we went to Naples: old and very beautiful city. We had only two considerable problems during the visit of the Italian city: of the very hot weather and many corks. Weather the problem wasn't as long as we were supposed to visit old churches and old locks, because enough a cold wasn't. We were in Rome
1 5 1
2010-04-06T13:57:58+02:00
To zależy gdzie pojedziesz ..
dajmy np. morze .

W tym roku byłam z rodzicami na wakacjach nad Morzem Bałtyckim.
Byliśmy w Gdańsku. Zamieszkaliśmy w pensjonacie "Morska bryza".Spędziliśmy tam 3 tygodnie.
W pierwszym dniu wakacji niestety byłam tylko w pensjonacie, gdyż musiałam się rozpakować.Za to w drugim i następnych dniach spedzałam dużo czasu na plaży. Nie musiałam być cały czał czas z rodzicami, ponieważ poznałam tam koleżąnkę.
Ma na imię Irka. Jest w moim wieku i mamy wiele wspólnego. Spędzałam z nią dużo czasu. oprowadziła mnie po ciekawych miejscach w Gdańsku i pokazała jak się tam nie nudzić. Niestety widziałyśmy się tylko w pierwszym tygodniu mo0jej podroży ponieważ Irka tez wyjechała na wakacje w góry.można powiedzieć że się zamieniłyśmy. Ja pochodzę z Zakopanego i wyjechałam do Gdańska a Irka pochodzi z Gdańska i wyjechała do Zakopanego.
Gdy Irka wyjechała nie miałam tam już drugiej takiej koleżanki, można by ją nawet nazwać przyjaciółką. Po jej wyjeździe pokazywałam rodzicom to co ona mi przekazała. Bawiliśmy się świetnie.
Nie byliśmy jeszcze na tak wspaniałych wakacjach.
Żałuję że nie mogłam się widzieć z Irką dłużej ale za to dużo korespondujemy i smsujemy.Mamy zamiar spotkać się znowu w następne wakacje.
Nigdy nie zapomnę tych wakacji i mam nadzieję że następne też będą tak ciekawe i przyniosą mi wiele nowych znajomości.

To moja propozycja oczywiście zrobisz jak uważasz. (:

2 5 2