Odpowiedzi

2010-04-06T15:42:29+02:00
Niewiele brytyjskich szkół podstawowych zachęca dzieci do picia większej ilości wody. Ponieważ naukowcy wierzą, że nasze mózgi potrzebują wody do wysyłania wiadomości i robienia połączeń. Mówią, że butelka wody jest najprostszym sposobem, aby poprawić u dzieci zdrowie, zachowanie, naukę i wyniki testów.

Wszyscy uczniowie mają butelkę wody na swoich biurkach. Mogą pić wodę wtedy kiedy chcą i później napełniać butelkę z kranu. Pani Harris, dyrektor, mówi naszym reporterom: "Każdy potrzebuje pić dużo wody - to jest dobre dla naszych ciał, naszych mózgów, i jest darmowe. Niektóre dzieci piją za dużo gazowanych napojów. Napoje bezalkoholowe i cola mają zbyt dużo cukru - są niezdrowe i powodują problemy z dyscypliną.

The Year Five nauczyciel powiedział: "Tylko po dwóch tygodniach, jest o wiele lepiej w mojej klasie. Teraz, dzieci lepiej się koncentrują i mniej śpią popołudniu. W przeszłości, kiedy dzieci piły słodzone napoje, były głośniejsze i nie zachowywały się dobrze. Dzień po dniu przyzwyczaiłam się do zmęczenia i złego charakteru dla dzieci, które nie mogły się uczyć, ponieważ były spragnione. Widziałam również dzieci chodzące do szkolnego pokoju chorych z "chorobą", która mogłaby być "leczona" szklanką wody.

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Woda jest lepsza dla dzieci i nic nie kosztuje. Teraz daje więcej wody dzieciom w domu i myślę, że są zdrowsze i szczęśliwsze. Inne matki dodały: Kiedy widzisz jak prezydent mówi ma zawsze butelkę wody przy sobie. Dlaczego nasze dzieci nie powinny mieć tak samo?

To jest OK ale bardziej lubię cole. Nie lubię za bardzo wody, ale ją piję. Teraz pijemy więcej wody i częściej chodzimy do toalety. To jest świetne - jest za darmo i lubię ją. Wolę gazowaną wodę mineralną - woda z kranu jest nudna.

drink
believe
need
make
say
improve
have
want
fill
told
cause
said
awake
concentrate
behave
learn
saw
going
could
think
cost
give
added
speaking
prefer