Witam mam pierwszy raz korzystam z tego forum i chodzi mi o takie coś żeby ktoś napisał mi recenzje film Step Up i wysłał przez privat żeby nauczyciel nie znalazł takiej rozprawki w internecie.Będę naprawdę wdzięczny wam.

Recenzja z filmu Step Up

proszę o zrobienie tego żeby było na ocenę dostateczną chodziarz.

1

Odpowiedzi

2010-04-06T19:24:02+02:00
„Step up” jest filmem muzycznym. Wyreżyserowała go Anna Fletcher. Głównymi bohaterami są Tyler Gage i Nora Clark. Obraz opowiada o szkole, w której uczy się dwoje młodych ludzi z wybitnym talentem do tańca „Hip Hopu”. Tyler jest chłopcem z ubogiej rodziny , a Nora jest bogatą jedynaczką.
Nora Clark już będąc dzieckiem marzyła o karierze tancerki. Jej rodzice, przedstawiciele amerykańskiej wyższej klasy średniej, opłacili jej lekcje baletu. Obecnie dziewczyna jest uczennicą ostatniej klasy prestiżowej Maryland School of The Arts. Właśnie przygotowuje się do bardzo ważnego występu, który może stać się przepustką do profesjonalnej kariery.
Tyler Gage to dobry chłopak, który wychował się w ubogiej dzielnicy wśród złodziei samochodów. Ma ogromny talent do tańca. Za zdemolowanie sali teatralnej w szkole zostaje skazany na 200 godzin prac społecznych w tym miejscu. Partner Nory zostaje kontuzjowany, po czym dziewczyna zauważa tego wybitnego ubogiego chłopca jako wybitnego i idealnego partnera na zastępstwo do tańca. Po pewnym czasie Tyler i Nora zaprzyjaźniają się ze sobą i przystępują wspólnej pracy nad tańcem. Po wielu dniach ćwiczeń dwoje młodych tancerzy przystępuje do konkursu przed wieloma znanymi i sławnymi ludźmi. Wygrywają konkurs, przy czym zwracają na siebie wielką uwagę i przyciągają do siebie innych. Oboje dostają propozycje tańca oraz mają szansę na wielką karierę. Szkoła jest z nich bardzo dumna, a Tyler, zostając zwolnionym z odpracowywania zdemolowania sali, spełnia swoje marzenia tańcząc.
Myślę, że „Step up” jest warty obejrzenia nie tylko przez nastolatków. Moim zdaniem film bardzo przyciąga widzów i zaciekawia swoją treścią. Ten film bardzo mi się spodobał i polecam go obejrzeć