Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T15:10:49+02:00
"Sadzonki nadchodzą"
Dnia 24.05.2009 obok Gimnazjum im. ks. Stanisława Konarskiego zaczęto sadzić lipy. Czy to dobre rozwiązanie. W końcu zostały posadzone obok drogi krajowej nr 6. Czy to dobre rozwiązanie. Burmistrz miasta ... odpowiada:
"Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Uczniowie szkół skarżą się na ciągle zanieczyszczone powietrze w szkole. Wietrzenie klas nic nie daje, bo ciągle wydobywa się ten okropny fetor ze spalin. Jedynym rozwiązaniem było posadzenie drzew, które wchłaniać będą ten nieprzyjemny zapach, a z kolei będą dawać cień na prawe skrzydło szkoły. Jest tam sala gimnastyczna. Proszę sobie wyobrazić, że w lato dzieci tam się normalnie parzą. Jest tam taki gorąc."
Czy drzewa zdziałają cuda? Tego nikt nie jest pewien, wiadomym jest napewno, że kierowcom pomysł bardzo się podoba. Oto wypowiedź jednego z wielu:
"Jest to bardzo dobry pomysł. Nareszcie ktoś pomyślał, że te spaliny zostawały choć po części oczyszczane przez drzewa. W dodatku dzieci będą miały godne warunki do nauki w szkole. W końcu jest to odpowiedzialność dyrektora. Jestem cały za!
4 5 4