Chciała bym napisać list do zespołu Muse adres już mam ale jak mam napisać ten list po angielsku w liście chce ich prosić o autograf jak napisać ten list? pomóżcie!!!!!!! daję naj jak coś to mogę podać gg ale to później

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T15:20:10+02:00
Would you be so nice and send me your autograph?
I dream about your picture with an autograph and an envelope wiht dedication for me. It's very important for me! Please! My adress is written on the envelope.

To jest prośba o autograf :)

I send you a lot of kisses and looking forward for your fast reply!!!

Best regards,
your great fan from Poland,
I tu twoje imię.

Czy mógłbyś być taki miły i wysłać mi swój autograf? Marzę o twoim zdjęciu z autografem i dedykacją dla mnie. To bardzo ważne dla mnie! Proszę! Mój adres jest napisany na kopercie.
Wysyłam tobie wiele buziaków i czekam na szybką odpowiedź.
Z poważaniem, twoja fanka z Polski.

i na zamówienie ;)

Maybe it sounds funny for you, but you are my favourite songer. You are a handsome, great man, and everybody knows it. I listen you everyday. You are my authority, idol. I love your songs are amazing.

Może brzmi to dla ciebie śmiesznie, ale jesteś moim ulubionym piosenkarzem. Jesteś przystojnym, wielkim mężczyzną i wszyscy to wiedzą. Słucham cię codziennie. Jesteś moim autorytetem, idolem. Kocham twoje piosenki są niesamowite.

3 3 3
2010-04-06T15:23:41+02:00
Zawsze zaczynaj pisanie listu od wersji po polsku. Napisz sobie więc cały list po polsku, a później dopiero zacznij go tłumaczyć na język angielski. Z tego co wiem Muse to amerykanski zespół, a my w szkole uczymy się brytyjskiej wersji tego języka więc zdania ktore bedziesz pisać powinny być jak najprostrze, by przekaz był czytelny.

Jeśli chcesz poprosić o autograf, możesz napisać po prostu i bez żadnych udziwnień:
<I would like to ask You for autograph.>

Jeśli mialbyś problem z samym tłumaczeniem, wiesz gdzie mnie znaleźć:D
Życzę powodzenia:*
1 5 1