Przeredaguj tekst, zmieniając zdania bezpodmiotowe na podmiotowe. Plisior pomóżcieAmerykańscy specjaliści z koncernu IBM skonstruowali imitację pasażera komęntującego czynności i zachowanie kierowcy. dlaczego zajęto się realizacją tak dziwnego projektu? Dlaczego wymyślono sztucznego pasażera?Chciano w ten sposób pomóc prowadzącym auta w zwalczaniu senności.Udowodniono bowiem, że około 30% wypadków powodowanych jest przez osoby, które zasypiają za kierownicą.Sztucznego pasażera wyposażono w analizator głosu.W razie nadmiernego zmęczenia kierowcy pasażer ma zadawać kłopotliwe pytania.Gdy trudne pytania nie pomoga, elektroniczny towarzysz podróży będzie mógł chlusnąć kierowcy w twarz strumieniem zimnej wody.Plsior pomocyy bo to na jutro .. i sorki za błędy ale się spiesze :)

Jak będzie dobre to daje naj !

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T15:21:35+02:00
Amerykański specjalista z koncernu IBM skonstruował imitację pasażera komęntującego czynności i zachowanie kierowcy. dlaczego zająłem się realizacją tak dziwnego projektu? Dlaczego wymyśliłem sztucznego pasażera?Chciałem w ten sposób pomóc prowadzącym auta w zwalczaniu senności. Udowodniłe bowiem, że około 30% wypadków powodowanych jest przez osoby, które zasypiają za kierownicą.Sztucznego pasażera wyposażyłem w analizator głosu.W razie nadmiernego zmęczenia kierowcy pasażer ma zadawać kłopotliwe pytania.Gdy trudne pytania nie pomoga, elektroniczny towarzysz podróży będzie mógł chlusnąć kierowcy w twarz strumieniem zimnej wody.
Chyba dobrze;)
71 3 71
2010-04-06T15:24:57+02:00
Amerykańscy specjaliści z koncernu IBM skonstruowali imitację pasażera komentującego czynności i zachowanie kierowcy. Dlaczego zajęli się realizacją tak dziwnego projektu? Dlaczego wymyślili sztucznego pasażera? Chcieli w ten sposób pomóc prowadzącemu auta w zwalczaniu senności. Udowodnili bowiem, że około 30% wypadków powodowanych jest przez osoby, które zasypiają za kierownicą. Sztucznego pasażera wyposażyli w analizator głosu. W razie nadmiernego zmęczenia kierowcy pasażer ma zadawać kłopotliwe pytania. Gdy trudne pytania nie pomogą, elektroniczny towarzysz podróży będzie mógł chlusnąć kierowcy w twarz strumieniem zimnej wody.
117 2 117
lepsze twoje.dzięki za pomoc