Odpowiedzi

2010-04-06T15:34:20+02:00
Dla mnie, najlepszym miejscem na świecie jest Morze.
Są tam nieprawdopodobne widoki, których nie da się zapomnieć.
Nad morzem byłam kilka razy, za każdym widziałam tam przepiękny zachód słońca. Często rano, kiedy jeszcze wszyscy spali, wymykałam się z domu i szłam na plaże. Świt był piękny.
Brak mi słów, aby to opisać. Uwielbiałam zbierać muszelki i wsłuchiwać się w szum fal. Kąpiel w morzu również dostarczyła mi niezapomnianych wrażeń. Bardzo często opalałam się na plaży i wraz z moją młodszą siostrą budowałam zamki z piasku. W przyszłości bardzo chciałabym zamieszkać nad morzem. Zawsze kiedy zamykam oczy przypominam sobie, zachód słońca i szumiące fale. Uważam ze Morze jest najpiękniejszym miejscem na ziemi ;)
2 4 2
2010-04-06T16:05:42+02:00
Moim ukochanym miejscem na ziemi jest mały zagajnik w lesie koło mnie. Płynie tam piękny mały strumyk, a po deszczu pojawia się piękna tecza. Miejcse to jest lubiane również przez ptaki które każdego dnia wiosny i lata dają mi piękne koncerty. Wieczorami zaś można posłuchac koncertów żab. Przez strumyk przełożona jest kładka na której co lato mocze sobie nogi. W wodzie można zaobserwować różne gatunki małych kolorowych rybek. W gorące dni można połozyć się w cieniu wierzb płaczacych i brzóz. Do tego miejsca zabieram tylko osoby mi bardzo bilskie i te którym ufam. Jest to dla mnie miejsce wyjatkowe ponieważ czuje się tam tak jak w krainie czarów. Z tym miejscem wiążą się same miłe wydarzenia które są w miom sercu.