Wykorzystując dowolna formę wypowiedzi,rozwiń jeden z tematów
1."Przyjaźń to niecodzienny dar losu"
2."dobry kumpel-chciałbym aby o ktos tak mnie mówił"
3."Czego oczekuje od przyjaciela?"
4."Chłopak i dziewczyna-rożne oblicza przyjaźni"

1

Odpowiedzi

2010-04-06T21:50:58+02:00
"Przyjaźń to niecodzienny dar losu" - w obecnych czasach bardzo trudno znaleźć prawdziwego przyjaciela. Wielu osobom nie da się zaufać, powierzyć sekretu. Większość osób myśli tylko o sobie i o swoim szczęściu i nie patrzy na problemy innych.

"Dobry kumpel-chciałbym aby o ktoś tak mnie mówił"- wiele osób chciałoby aby się ich lubiło, doceniało. Niestety problem polega w tym, że nie zawsze sprawiamy tak dobre wrażenie jak nam się wydaje. Jeżeli chcemy, aby uważano nas za dobrego kolegę, powinniśmy zacząć zmiany od samego siebie.

"Czego oczekuję od przyjaciela?" - od przyjaciół oczekuje się zaufania, pomocy w każdej sytuacji, dobrej rady. Jeżeli zadzwoniłbym o pierwszej w nocy i powiedział, że jestem w więzieniu w Meksyku, prawdziwy przyjaciel powiedziałby: Nie martw się, zaraz tam będę.

"Chłopak i dziewczyna-rożne oblicza przyjaźni" - w obecnych czasach od przyjaźni bardzo krótka droga do miłości. Jeżeli przyjaciele spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, w końcu może przerodzić się to w coś więcej. Wiele osób mówi, że najlepsze związki powstają właśnie z przyjaźni.
2 2 2