Odpowiedzi

2010-04-06T16:03:39+02:00
Wrocław, 6 kwietnia 2010r.

Drogi Bartku!

Od mojego wyjazdu na wakcje minęły już trzy tygodnie, więc strasznie się stęskniłem za naszymi wspólnymi wyprawami na ryby i wspólnymi grzybobraniami. Chciałbym jak najszybciej wrócić do miasta, choć w miejscach w którym spędzam wakacje jest cudownie.
Najpiękniejszym z nich są Mazury. Nie moge nacieszyć się tymi wspaniałymi krajobrazami. Znajdują sie tu niezliczone jeziora, w których codziennie łowie ryby i pływam. Gdy moja mama opala sięna plaży, ja z tatą żegluję po paręgodzin dziennie. Nawet zrobiłem patent żeglarski! Wieczorami gdy siedzimy przy ognisku na niebie pojawiają się tysiące błyszczących gwiazd. Wspomnienia z tego wyjątkowego miejsca będą towarzyszyły mi już zawsze. To najpiękniejszy zakątek naszej ojczyzny!
Szkoda, że nie możesz być tu ze mną. Mam nadzieję, że za rok wybierzemy siętu wspólnie. Gdy tylko wrócę opowiem Ci wszystko ze szczegółami i wybierzemy sie na ryby, możemy nocować pod namiotami u mnie w ogrodzie! Napewno będzie super.
Pozdrawiam Kamil
PS zrobiłem mnóstwo zdjęć i kupiłem Ci coś fajnego, ale to niespodzianka
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T16:14:47+02:00
Marku! 21 lipca poniedziałek, Wisła

W pierwszych słowach mojego listu chiałbym Cię pozdrowić. PIszę, aby opowiedzieć Ci o miejscu, w którym nie dawno byłem z rodzicami.
Ta miejscowość to Wisła, położona wśród pięknych POlskich gór. Chodziliśmy z rodzicami po górach, mijając czyste strumyki wody. Pomimo zmęczenia jakie towarzyszyło przy tych spacerach, nie da się zapomnieć pięknego widoku z Trzech Kopców. NIe da opisać się tego słowami, trzeba tam być i zobaczyć to na własne oczy. Widok jest niesamowity. Pełno zieleni, która nieziemsko wygląda przy blasku słońca.
Gdy może kiedyś tam będziesz, mam nadzieję, że przypomnią Ci się moje słowa. Jeszcze raz Cię pozdrawiam.
Podpis...

PS. Nawet może kiedyś tam razem się wybierzemy!
4 3 4