Prasówka
Proszę o napisanie mi 3 informacji z Polski jakie się wydarzyły od poniedziałku do dziś (zabójstwa , polityka itp.oprócz motoryzacji i gwiazd) . Najlepiej z gazety , skrócone lecz nie za krótkie .
Zadanie jest na WOS .
Daję naj :*

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T15:56:35+02:00
1. Wtorek, 6 kwietnia
Śląska policja opublikowała na swoich stronach internetowych nowy portret chłopca, którego ciało znaleziono w stawie na obrzeżach Cieszyna. Wizerunek został przygotowywany z pomocą naukowców Uniwersytetu Śląskiego.

2. Wtorek, 6 kwietnia
Pediatrzy wystąpili do Ministerstwa Zdrowia o utworzenie pediatrycznych punktów konsultacyjnych w szkołach. Resort obiecuje wyasygnowanie środków na ten cel, nie określa jednak ich wysokości ani terminu powstawania punktów.

3. Wtorek, 6 kwietnia
NFZ musi zwrócić pieniądze za leczenia za granicą, jeśli pacjent w kraju czekał zbyt długo na pilną operację - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Mimo, że polskie przepisy gwarantują szybki dostęp do świadczeń ratujących życie, pacjenci często zmuszeni są do oczekiwania na nie w kilkumiesięcznych kolejkach.
1 5 1
2010-04-06T15:59:10+02:00
1.Dwie kolejne kobiety, które padły ofiarą niekonwencjonalnych metod prof. Lechosława Gapika, zgłosiły się do prokuratury. W sumie poznańskiego seksuologa o molestowanie oskarża pięć pacjentek.
2. Dwie osoby zginęły, a szesnaście musiało opuścić swoje domy w Stolnie koło Chełmna. W Wielką Sobotę w jednym z domów najprawdopodobniej wybuchła butla z gazem. Ogień w ciągu kilku chwil ogarnął większość część budynku.
3.Antyrządowi demonstranci odwołali zaplanowany na wtorek marsz protestacyjny w stolicy Tajlandii Bangkoku w obawie przed możliwymi starciami z siłami bezpieczeństwa
1 5 1