Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T20:10:37+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Życie powstało na Ziemi,ponieważ możemy w bardzo dużym stopniu pokazać ewolucje organizmów.Znajdujemy różne szczątki zwierząt z wykopalisk archeologicznych.Naukowcy potrafią określić w jakiej dekadzie te organizmy żyły.Istnieją również zapisy naszych przodków.Jak na razie wiemy,że tylko na naszej planecie istnieje życie także nie jest możliwe,żeby rozwinęło się ono najpierw na innej planecie.
  • Użytkownik Zadane
2009-11-03T00:45:51+01:00
Najbardziej prawdopodobna atmosfera pierwotnej Ziemi nie umożliwiłaby syntezy cząsteczek biotycznych. Tak istotnego w tym procesie gazu redukującego bogatego w wodór i pozbawionego tlenu, nie mogły także dostarczyć wyziewy dawnych wulkanów.Badając meteoryt Murchinsona, że reakcje uboczne skutecznie zapobiegłyby, by jakiekolwiek prebiotyczne cząsteczki z meteorytu spontanicznie ukształtowały cząsteczki, na których oparte jest życie. Trwałym jądrem teorii ewolucji, twierdzeniem, któremu nigdy się nie zaprzeczy, jest wyłącznie zasada naturalizmu.
Każde rozwiązanie naturalistyczne jest dobre i do przyjęcia