Odpowiedzi

2010-04-06T16:09:48+02:00
........(miejscowoŚć) 12.03.2001
CzeŚć ..........
W tym liŚcie chciałabym Ci opisać jesienny wygląd parku. Nadeszla jesien - czarodziejska, ktora lekkim dotknieciem rozdzki zmienia przyrode. Czasem zaswieci sloncem, ktorego zlocisty blask delikatnie muska korony drzew oswietlajac roznorodne liscie.
niekiedy ponura, senna i ociezala placze deszczem
Siedze na malej laweczce, a pod moimi stopami rozposciera sie puszysty dywan ozdobiony tysiacami kolorowych lisci z brazowymi cetkami kasztanow i zoledzi.
Park czaruje swym zapachem.
Polecam tobie spacerki po jesiennym parku .
Pozdrawiam i całuję .
...........
Ps. Musisz mnie odwiedzić .
Liczę na naj ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T16:22:51+02:00
Droga Haniu! Łódź : 21.10.2010r.
Wczoraj wybrałem się na dłułgi spacer po pobliskim parku.
Nie sądziłem, że jesienią jest tam tak pięknie!
W stawach pływały piękne śnieżnobiałe łabędzie i kaczki,przypomniały mi one czasy mojej młodości. Miło było mi patrzeć na rodziny, które akurat wybrały się na spacer. Nie było zbyt ciepło, ale to nie zniechęcało biegaczy i rowerzystów by nie wyjść na świeże powietrze,gdy park trochę opustoszał postanowiłem rozłożyć koc i poleżeć trochę w promieniach słońca,które małymi promykami zza chmur muskało moją twarz było to przyjemne uczucie.Kiedy zamknąłem oczy by trochę pomarzyć do moich uszu doszedł dźwięk szumiących i spadających samotnie liści z pięknego dębu.
Dla mnie był to najwspanialszy spacer. Mam nadzieje, że kiedyś wybierzemy się tam razem. Serdecznie Cię pozdrawiam.
Adam

Mam nadzieje że pomogłam. Zmień imiona jeżeli chcesz. Mam nadzieje że jesteś chłopakiem więc nie zmieniaj takich rzeczy jak chodziłem itp. bo są napisane poprawnie:)
pozdrawiam :))
3 3 3