Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T16:27:54+02:00
Moją najlepszą zabawką z dzieciństwa był samochód zdalnie sterowany na pilot. Dostałem go w dzień swoich 6 urodzin. Był on koloru czerwonego, miał ok 50 cm, z wydłużoną maską, miał przyciemniane szyby i duży wystający tylny zderzak. Drzwi się otwierały jak w prawdziwym. Można powiedzieć, że wyglądał jak po znakomitym tuningu (cały sportowy). We wszystkich budził podziw. Do dziś trzymam go na honorowym miejscu na mojej półce.
69 3 69
Dzieki :D
fenx wielkie to na jutro
  • Użytkownik Zadane
2010-04-06T16:33:55+02:00
Moją ukochaną zabawką z dzieciństwa jest biały miś, którego otrzymałem na urodziny od ukochanego dziadka, który zmarł parę dni później.
Misia nazwałem Polarek, dlatego, że był cały biały. Ma on czarne błyszczące oczy. Jego uszy odstają lekko ku dołowi. Na jego smukłej twarzy zawsze promienieje uśmiech. Na szyi ma uwiązaną małą kokartkę,która jest koloru czerwonego. Ma na sobie zielony garniturek. Na małych stupkach ma czerwone buciki, które z kokartką tworzą świetny duet.
Do dziś często wspominam jak to kiedyś się nim bawiło z rodzeństwem, ten miś przypomina mi o moim kochanym dziadziu, który odszedł.
76 4 76
xdxd
trochę się powtarza słowo MA i NA