Odpowiedzi

2010-04-06T16:49:24+02:00
Moja droga klaso.
Chciałabym abyście wysluchali uważnie tego, co chce wam powiedziec i zaoferowac. Jako wasza kolezanka chcialbym namowic was moi mili do przeniesienia sie do lepszej szkoly. Osobiscie znalazlam juz taka szkole. Znajduje sie ona w niemczech niedaleko granicy z polska. Szkola ta posiada bardzo dobrych nauczycieli i umiejscowiona jest w samym centrum pieknego miasta i niewielkiego miasta. Miasto to jest oddalone od innych o kilkanascie kilometrow, dlatego w okol sa piekne widoki nie zniszczone przez ludzi. Dla mnie nauka w takim miejscu byla by cudowna i dlatego chce, abysmy sie tam przeniesli.
Z niecierpliwoscia czekam na wasze opinie
xyz
1 1 1
2010-04-06T16:51:54+02:00
Moi drodzy, koleżanki i koledzy, chcę was serdecznie powitać na tym zgromadzeniu, które dotyczy zamieszkania w Włoszech.
Na samym wstępie chcę dodać, że niemal przez cały rok jest tam bardzo ciepło, zimy są ciepłe a lata upalne, można kąpać się w morzu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Poza tym włosi są bardzo przyjaźni i gościnni dla wszystkich. Na waszym miejscu w ogóle nie zastanawiałbym się nad przeprowadzą do tego pięknego kraju, którego prawie całą powierzchnię pokrywają urokliwe góry- Apeniny. We Włoszech ponad to jest bardzo zdrowy klimat co sprzyja ludziom chorującym na alergię itp. Wręcz zapraszam was do tego abyście wraz ze mną przeprowadzili się do słonecznej Italii. Z wielką ciekawością czekam na wasze opinie.!!!
1 5 1