Odpowiedzi

2010-04-07T15:52:07+02:00
W naszym współczesnym świecie jest wiele różnego rodzaju przedmiotów, zawodów i zainteresowań.Na przykład komputer.To skomplikowany mechanizm,który zawiera dobre i złe cechy. Dobre to np. rozszerzanie wiedzy przez różnego rodzaju strony internetowe www.wikipedia.pl.Złe to publikowanie danych i zdjęć w internecie.Ludzie czasem nie myślą co robią,a potem tego żałują.
Przez internet można stworzyć wiele rzeczy.Można tworzyć ozdoby do zdjęć,wypracowania itp.Są strony przeznaczone dla dorosłych,dzieci i młodzieży.Strony dla dorosłych powinny być zabronione bo to naruszanie prywatności,i nieprzyzwoite komentarze.Dzieci mogą korzystać ze stron typu www.gry.pl. Jest to strona dla dzieci w wieku 6-11 lat. Można tam znaleźć gry różnego rodzaju np,: ubieranki, przygodowe oraz gry dla dziewczyn. Dla młodzieży odpowiednia strona to www.poszkole.pl. Jest to strona przeznaczona dla gier oraz do rozwiązywania różnych problemów.
Internet to dobry pomysł ale czasem bywa niebezpieczny.
21 listopada 1969 roku dokonano pierwszego połączenia poprzez sieć, z wymianą pakietów, pomiędzy Uniwersytetem Kalifornijskim w Los Angeles, a odległym o 600 km Stanford Research Institute w Palo Alto.
W roku 1972 sieć połączyła już 23 uniwersytety zajmujące się problematyką obronności kraju. Utworzono połączenia międzynarodowe do Wielkiej Brytanii i Norwegii.