Napisz rozprawke na temat " tylko człowiek który kocha umiera jako czlowiek"
wykożystaj teksty
- Nike która się wacha
- Rzecz to piękna
- i jeden z historii

w trzech akapitach !!!!

Błagam o pomoc PILNE na jutro !!! Błagam pomocy !


Daje Naj!!!

i 250 pt

1

Odpowiedzi

2010-04-08T18:36:17+02:00
Czasy w których żyjemy, to czasy w których ludzie widzą tylko zewnętrzną część człowieka. Postaram się przytoczyć kilka argumentów popierającą tezę tematu.
Ludzie z pewnością nie widzą co kryje się w człowieku, ponieważ zbyt dużą wagę stawiają na wygląd.
Mogę przytoczyć tu znany cytat z książki "Mały Książę"-który według mnie powinien być wzorce dla człowiek. Te słowa powinny być uznane, za jedne z ważniejszych na ścieżce życia każdego z nas. Uważam, że każdy kto nie zgodził by się z tą tezą równocześnie wyparł by się resztek człowieczeństwa.
Moim kolejnym argumentem jest to, że człowiek do końca nie umie wytłumaczyć co dokładnie znaczy słowo miłość.Człowiek wiąże się z drugą osobą nie wiedząc co to jest miłość jakie to uczucie. Większość ludzi uważa że słowo "Kocham Cię" wystarczy, otóż nie tu liczy się jedynie uczucie które czuć...
Moim zdanie uważam że człowiek który kochał i kochał będzie umiera będąc człowiekiem gdyż każdy z nas powinien wiedzieć że w życiu jest najważniejsza miłość przed i po śmierci.Nie wątpliwie sądzę że człowiek umierający ze świadomością że nikogo nie smuci się.