Przetłumacz na angielski :

Pewnego dnia przydarzyła mi się niesamowita historia. Dokładniej mówiąc : w nocy przyśniło mi się, że obudziłam sie na bezludnej wyspie w innej planecie. To było bardzo dziwne bo wokoło chodziły jakeiś zielone ludki a tylko jedne człowiek był normalny . Ubrany był zwyczajnie. Jego twarz wyglądała na zadowoloną i wskoczył od razu do wody , nawet nie bał się że jakiś rekin go ugryzie. Ja natomiast stwierdziłam że jest fantastyczne punkt widokowy. Nagle się przebudziła i do końca ranka nie mogłam zasnąć. Jak się okazało tego samego dnia na lekcji angielskiego rozmawialiśmy o bezludnych wyspach w innych planetach ... hahha koniec !

2

Odpowiedzi

2009-11-02T16:41:15+01:00
Ne day I happened to me an incredible story. Specifically: the night I dreamed that I woke up on an uninhabited island to another planet. It was very strange because I walked around the green jakeiś Ludki and only one man was normal. He was dressed simply. His face looked pleased, and immediately jumped into the water, not even afraid of that ...
1 1 1
2009-11-02T16:54:37+01:00
Angielskie tłumaczenie

Amazing history has happened certain day me. Exactly saying in night me, that I have woken up on uninhabited island on other planet sie. There was very strange because some (certain) green creatures walked around but person was normal look on on satisfied only one ordinary face .Miał ubranie.Jego and it has entered for water at once, it did not fear even that some (certain) shark of he (it) will bite. However, I have ascertained that viewing point is fantastic. Suddenly < snap > it has been awakened and I can not to the end too snąć. As we talked on lesson english about uninhabited islands in other planets impressive same day... The End !


Polskie tłumaczenie ponieważ musiałam pozmieniać bo takich form zdań nie ma w J Angielskim

Pewnego dnia przydarzyła mi niesamowita historia. Dokładniej mówiąc : w nocy mi,że obudziłam sie na bezludnej wyspie na innej planecie. To było bardzo dziwne bo wokoło chodziły jakieś zielone stwory a tylko jedne człowiek był normalny .Miał na sobie zwykłe ubranie.Jego twarz wyglądała na zadowoloną i wszedł od razu do wody , nawet nie bał się że jakiś rekin go ugryzie. Ja natomiast stwierdziłam że jest fantastyczne punkt widokowy. Nagle się przebudziła i do końca ranka nie mogłam za snąć. Jak się okazało tego samego dnia na lekcji angielskiego rozmawialiśmy o bezludnych wyspach w innych planetach ... haha koniec !
1 2 1