Odpowiedzi

2010-04-06T17:52:54+02:00
Przykład :
Wtorek, 6.04.2010 r.
Czasami mam dość swojego życia ! W takich chwilach potrzebuję wsparcia, na które nie mogę liczyć od mojej rodziny, a już na pewno nie od mojego ojca. Mój ojciec - Harpagon jest bardzo skąpym człowiekiem. Trwa w wiecznej pogoni za pieniędzmi, nie zważając na konsekwencje, ani na swoją rodzinę. Nienawidzę go.
Z kolei mój brat Kleant jest zapalonym hazardzistą. Rzadko bywa w domu, ale czasem mogę z nim porozmawiać o tym co mnie trapi. Niestety takie sytuacje zdarzają się rzadko.
Na drugą kartkę na razie nie mam pomysłu, ale pasowałoby wymyślić coś o Walerym moim zdaniem. Napiszę, jak znowu będę miała wenę !
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T17:57:52+02:00
Dzisiaj rozmawiałam z Walerym. Tak bardzo go kocham, że niedługo nie dam rady tego ukrywać. Mam nadzieję, że mój ojciec zaakceptuje nasz związek, niestety obawiam się że na nadziejach się skończy. Muszę z kimś o tym porozmawiać, może mój brat wymyśli, jak poradzić sobie z naszym ojcem. Kleant jest bardzo mądrym mężczyzną, i ma dobre podejście do naszego ojca. Boję sie jednak, że nie zechce mi pomóc, bo ostatnio chodzi taki przybity, smutny, jak nie on. Zastanawiam się jak mam sobie poradzić z ojcem, co będzie ze mną i Walerym i nad tym,jak pomóc mojemu braciszkowi. Tymczasem kończę moją notatkę i kładę się spać.
Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo zaskakujący. Niespodzianki, jakie dziś mnie spotkały, przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Piękny dzień, ciągnął się mozolnie, siedziałam w ogrodzie, gdy nagle przyszedł Kleant. Zapytał mnie, czy możemy porozmawiać o czym bardzo ważnym dla niego. Zgodziłam się od razu, i wysłuchałam cierpliwie. Powiedział mi, że jest zakochany w Mariannie. Ucieszyłam się, że mojego brata także dopadła miłość i wyznałam mu, że ja i Walery w ukryciu jesteśmy parą. Zrozumiał mój problem i obiecał pomoc. Teraz gdy oboje mamy problemy sercowe, jest nam łatwiej się zrozumieć. A ja jestem spokojniejsza, wiedząc że nie jestem sama ze swoimi problemami.
9 3 9