Odpowiedzi

2010-04-06T17:59:09+02:00
Pewnego słonecznego dnia ja z moją przyjaciółką Natalią wybrałyśmy się do sklepu zoologicznego. Poszłyśmy tam ponieważ musiałyśmy przygotować najważniejsze informacje o rybie. Kiedy byłyśmy już na miejscu zauważyłyśmy piękną rybę która leżała obok swojego akwarium. Szybko pobiegłyśmy do kierownika sklepu i opowiedziałyśmy co się stało. Kierownik przez dłuższą chwilę obserwował rybkę czy nic jej się nie stało i włożył ją do akwarium. Zapytałam pewnej pani która stała za ladą czy mogłaby nam opowiedzieć jak najwięcej o tej rybie. Pani z chęcią się zgodziła. Bardzo dużo dowiedziałyśmy się na temat ryby. Kiedy projektowałyśmy plakat na lekcji pani była pełna zachwytu. Byłyśmy bardzo zadowolone ponieważ dostałyśmy szóstki. Po powrocie do domu opowiedziałyśmy naszą przygodę rodzicom.
Ja z moją koleżanką tak się rozbawiłyśmy że zasnęłyśmy na podłodze. Kiedy rodzice zobaczyli nas śpiących na podłodze roześmiali się do łez. Natalia została u mnie na noc.

Myślę że pomogłam;]
Proszę o naj;*
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T18:00:32+02:00
Pewnego dnia wybrałem się razem z rodzicami nad morze łowić ryby. Ysiedliśmy na moście i zarzusiliśmy wedki. Założyliśmy sięz tatą a czekolade kto szybciej złowi rybę. Po godzinie złowiłem dużego łososia i tym samym wygrałe zakład. Mmama mnie pochwaliła, a tata za następną godzinę też złowił rybkę teżłososia ale trochę mniejszego. To był naprawdę fajny dzień. Czekam na naj!!!!!11