Odpowiedzi

2010-04-06T18:16:12+02:00
Droga Aniu!
Piszę do Ciebie, gdyż bardzo pragnę, abyś spełniła moją prośbę.
Mianowicie chodzi o to, żebyś przeczytała książkę pt. „W pustyni i w puszczy”. Napisał ją wspaniały człowiek, Henryk Sienkiewicz. Lektura mówi o przyjaciołach- Stasiu i Nel, którzy, aby przeżyć muszą wędrować przez pustynię, żeby dojść do swoich rodziców. To niesamowita historia, która opowiada o przyjaźni, głębokiej i wiernej, o uczciwości, ludzkiej naturze, prawdzie, honorze, wierze… Mogłabym wymieniać bez końca!
„W pustyni i w puszczy” to fascynująca książka. Pełna jest niesamowitych zwrotów akcji. Szczerze Ci ją polecam. Jest dosłownie idealna. To doskonały zbiór ludzkich zachowań. Głęboko wierzę w to, że jesteś dobrym człowiekiem i myślę, że ta opowieść pomoże Ci tylko doskonalić swoje zachowanie i ukarze Ci cechy, które są tak cenne i niepostrzegalne. To również nauka wybierania „lepszego zła”.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zachęcam do przeczytania książki.
Kasia.
14 3 14
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T18:25:23+02:00
Kraków, dn. 06.04.2010r.
Droga Aneto!
Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam. Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Cię zachęcić do przeczytania lektury pt. "W pustyni i w puszczy".
Podczas ostatniego weekendu skończyłam właśnie czytać tę książkę. Przygoda jej bohaterów jest bardzo ciekawa. Dzieci zastają porywane, a później uciekają i wędrują samotnie po pustyni. Poznają wiele przyjaciół i zaprzyjaźniają się ze słoniem. Niestety nie da się tej książki opisać w liście. Trzeba ją po prostu przeczytać. Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i przesyłam moc całusów.
Mam nadzieję, że skutecznie Cię zachęciłam. Liczę na szybką odpowiedź.
Twoja koleżanka
...... (tu napisz swoje imię)
17 4 17