Odpowiedzi

2009-11-02T16:56:26+01:00
Szanowni mieszkańcy warszawy mam dla was ważny Apel .- Bardzo się o to w szkole staraliśmy, bo predysponuje nas do tego historia miasta i zabytki -
- Każdy w tym roku pokazuje to, co ma najlepszego odnośnie do hasła: "Zabytkom na odsiecz! Szlakiem ogrodów, zamków i twierdz" - - Bardzo angażują się mniejsze ośrodki.
program. Z kurortu można się będzie wybrać np. na wycieczki "Szlakiem zabytkówo "Szlakiem militarnych atrakcji powiatu" (np. zwiedzanie BAS-19 na terenie Punktu Bazowania Marynarki Wojennej w Kołobrzegu czy dawnego lotniska wodnosamolotów w Rogowie). Na pieszym rajdzie zabytków przyrody powiatu kołobrzeskiego będzie m.in. 800-letni dąb Bolesław, 640-letni dąb Warcisław i 600-letni dąb Bogusław.
W innych zachodniopomorskich miastach swe podwoje otwierają muzea, galerie i instytucje kultury.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T17:02:04+01:00
,,Szanowni mieszkańcy Warszawy''
Zabytki pełnią ważną rolę w mieście, szczególnie turystów przybywających do stolicy kraju. Wielu z nich spodziewa się zapewne pięknych zamków, pałaców, kościołów. Dlatego trzeba dbać o zabytki znajdujące się w naszym mieście. Róbmy to nie tylko dla innych , ale także dla siebie. Abyśmy mieli miejsce , w którym możemy odpocząć ale także czegoś się o nim dowiedzieć.