Odpowiedzi

2012-07-05T18:50:14+02:00

                        Drogie Koleżanki , Koledzy !

 

     W pierwszych słowach chciałbym Wam zakomunikować , że to ja spośród całej klasy powinieniem jechać do Francji na wycieczkę.

     Kochani Uczniowie ! Moim skromnym zdaniem to ja powinienem pojechać na wycieczkę do Francji, ponieważ tylko ja z całej klasy doskonale znam język francuski i w przyszłosci zamierzam być tłumaczem właśnie z tego języka. Nie boję sie spotkać z rodowitymi Francuzami i porozmawiać w ich ojczystym języku. A Wy chyba nie chcielibyście narobić sobie wstydu nie umiejąc sie porozumieć z Francuzami ? Z tego co wiem to żaden z Was nigdy nie interesował sie Francją, a nawet geografią ? Chyba niczego nie nauczy Was ta wycieczka ? A mnie moze bardzo pomóc!

     Koleżanki , Koledzy ! To ja powinienem jechać do Francji , ponieważ jestem prymusem w klasie i taka wycieczka nie zagrozi mojej ocenie. Niestety , ale chyba nie wszyscy z Was mogą się pochwalić dobrymi ocenami w szkole ? Wydaje mi się , że wielu z Was ma duże zaległości z nauką ? A taki wyjazd może z pewnością niekorzystnie wpłynąć na obecne oceny, ponieważ czas  przeznaczony na wycieczkę mozna by przeznaczyć na naukę ?

      Drodzy Uczniowie ! Francja jest dla mnie jak cudowny deser , który mógłbym jeść bez końca. A dla Was wielkiego znaczenia nie ma oprócz tego , że byłaby to wycieczka zagraniczna. Zawsze marzyłem o tym , aby sie tam znaleźć i mam nadzieję , ze Wy to zrozumiecie i zgodzicie sie na mój wyjazd.

 

Ta pracę juz wczesniej komus pisałam