Odpowiedzi

2010-04-06T19:18:56+02:00
Pewnego wiosennego, słonecznego poranka, mój tata wpadł na świetny pomysł. Popołudniu na obiad pojedziemy na piknik. Wybraliśmy się więc na łąki, niedaleko domu mojej babci .
Gdy dotarliśmy na miejsce nie mogłam otrząsnąć się z zachwytu. Łąka wyglądała jak czerwone morze, na którym lekki wiatr wywoływał ruch fali. Maki mimo swojej prostej budowy, potrafią zrobić duże wrażenie. Tuż za łąką widniały ogromne drzewa owocowe, na których jeszcze pełno było różowiutkich kwiatków. Na niebie ukazywało się oślepiające słońce, które co chwila przysłaniały chmury. Śpiew ptaków był nie do opisania, jakby była to melodia tylko dla nas. Na jednym z drzew nie sposób było nie zauważyć gniazda bocianów, w którym pani bocianowa, karmiła swoje małe bocianiątka, a pan bociek dumnie klekał w stronę słonecznego nieba.
Do końca życia będę wspominać ten dzień. Jeszcze nigdy nie przepuszczałam, że wiosenny krajobraz, choć tak często spotykany w typowych wsiach, może być tak piękny.


List prywatny :
Warszawa, dn. 12.03.2010r.
Droga Aniu!
Na początku mojego listu chciałabym Ci podziękować za list, który niedawno mi przysłałaś.
Chciałabym napisać coś o moich zainteresowaniach. Interesuję się tańcem, jest to po prostu moja pasja życiowa. Uczęszczam do szkoły tańca, gdzie uczą mnie najlepsi nauczyciele w mieście. Dzięki tańcu wyrażam siebie, własne uczucia i staje się pewniejsza siebie. Kilka układów znam już perfekcyjnie, ale wciąż ćwiczę. Razem z grupą wyjeżdżamy do Londynu na Ogólnoświatowy konkurs taneczny. Trzymaj za nas kciuki.
Całuję Ola.


Ogłoszenie :
Zaginął jamnik. Jest brązowy, a na lewej łapce ma białą plamę.
Na szyi czerwoną obrożę. Na osobę, która znajdzie psa czeka nagroda. Proszę dzwonić pod numer 111 222 333 bądź zgłosić sie na adres Ulica 20.


Zaproszenie :
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska na Święto czekolady, które odbędzie się dnia 21 marca 2010 roku o godzinie 15:00 w restauracji przy ul. Przemysłowej 3/12. Dla gości przygotowaliśmy wiele atrakcji i słodką niespodziankę.
Organizatorzy.Liczę na naj .^^.
1 5 1